Як зібрати себе і дитину на прогулянку?

Прогулянки на свіжому повітрі — обов’язкова умова для зміцнення здоров’я малюка. При цьому фахівці рекомендують бувати на вулиці із завидною регулярністю — щодня, а іноді — і по кілька разів на день. При цьому задоволення, отримане від прогулянки, багато в чому залежить від того, наскільки правильно одягнути дитину і себе.
kak-odet-rebenka-na-progulku-3

Педіатри рекомендують щодня проводити з дітьми на вулиці не менше години. При цьому, навіть, якщо дитина грудна, потрібно не просто сидіти в парку з коляскою, читаючи книжку, а саме гуляти. У процесі такої прогулянки мама проходить пристойний кілометраж, тому слід подбати про зручний одяг і взуття. Для щоденних прогулянок з малюком відмінно підходить універсальний напівспортивний гардероб: кеди, зручна куртка, джинси або інші штани, а також, звичайно ж, містка сумка, куди можна покласти все, що необхідно — від гаманця до підгузників. Важливо також одягнутися по погоді, щоб вже через десять хвилин не довелося повертатися додому, щоб одягнутися тепліше або, навпаки, зняти зайвий одяг. Піднімати важку коляску по кілька разів туди-сюди — заняття не з простих. Тому слід відповідально поставитися до вибору одягу для прогулянки з дитиною.

Що ж стосується малюка, то одягати його для прогулянки необхідно в зручний одяг, який б не заважав йому рухатися. На вулиці дитина пізнає світ, активно рухається і контактує з оточуючими предметами. Щоб ніщо не заважало малюку пізнавати навколишній світ необхідно одягнути його в комфортний одяг. Щоб малюк відчував себе добре, слід підбирати одяг строго по погоді — лікарі не рекомендую занадто кутати дітей, оскільки вони можуть спітніти і підхопити застуду. У той же час одягати малюка занадто легко — теж не варіант, оскільки так шанси застудитися ще вищі. Збираючись на прогулянку і підбираючи одяг для дитини, слід зупиняти свій вибір на оптимальному варіанті, який в найбільш широкому сенсі відповідатиме погодним умовам за вікном. Також дитячий одяг повинен бути виготовлений з натуральних безпечних для здоров’я малюка матеріалів, щоб при безпосередньому контакті зі шкірою одяг не викликав алергічної реакції.

Таким чином, збираючись на прогулянку з дитиною, необхідно одягнутися самій і одягнути малюка в зручний і відповідний погоді одяг, щоб ніщо не зіпсувало вражень від приємно проведеного часу на свіжому повітрі. Некомфортний одяг або взуття можуть перетворити навіть саму приємну прогулянку в серйозне випробування як для мами, так і для малюка.