Як зібрати першокласника до школи?

Зібрати власну дитину в школу вельми складно. Треба точно знати, що саме придбати в першу чергу, а що можна відкласти на потім. Необхідно знайти відповідні магазини і центри торгівлі, де ціна шкільних предметів буде прийнятною.

school_350х500Особливо важко доводиться батькам першокласників і збираючи їх в перший раз на заняття, вони здійснюють численні помилки. В першу чергу, варто прислухатися до рекомендацій викладачів, зокрема майбутнього керівника класу. В основному, збори для мам і тат першокласників проводяться за певний період до початку навчання, наприклад, в серпні. Тут і можна дізнатися, які саме речі придбати для першого разу і уникнути непотрібних витрат. Є ще досить простий шлях — запитати у більш досвідчених приятельок, що купити першокласнику.

Не слід відкладати приготування до школи на останній день, тому як, в цей час всі супермаркети забиті — мають місце черги з батьків, які схаменулися занадто пізно. Присутній ажіотаж і вибрати потрібний предмет вкрай важко. Хороший спосіб трохи заощадити — це купити оптом дитячий одяг. Таким чином, можна запастися на довгий час. Не слід купувати рано шкільну форму, адже дитина може підрости до осені, в результаті, треба буде здійснювати незаплановану покупку або, що ще гірше — перешивати куплений варіант.

Потрібні для школи приналежності, зазвичай, складаються з двох частин — одягу і канцелярських товарів. Не всі школи вимагають конкретної форми, хоча певний дрес-код існує. Подробиці можна дізнатися у викладача і тоді можна легко визначитися з формою. Звичайно, спочатку дитина не буде відчувати комфорт, так як, одяг може бути для неї незвичним.

Тому потрібно підібрати найбільш зручний варіант. Варто звернути увагу на якість одягу — краще, якщо в ньому буде мінімум синтетики. У першокласника має бути змінне взуття, новий костюм для заняття фізкультурою, спортивне взуття. В ході придбання ранця, треба звернути увагу на те, щоб низ був стійкий, а спинка — твердою, для формування правильної постави.