Як зібрати дитину в літній табір?

В пору літніх канікул перед батьками постає кілька проблем: в який табір чи санаторій відправити свою дитину, а вже після цього, як зібрати її в цю маленьку подорож. Останнє питання дуже важливе, адже за найкоротший термін потрібно так підготувати дитину до табору, щоб вона могла там тільки насолоджуватися, а не думати про те, що забула вдома. Для того, щоб підготовка до табору не стала приводом для суперечок, слід звернути увагу на наступні положення.

kak-sobrat-rebenka-v-lager-2551Перелік

Його слід скласти, як для перевірки, чи все взято, так і для того, щоб дитина знала, що їй слід забрати з табору додому.

Документи

Тут маються на увазі свідоцтво про народження, путівка, медичний поліс і довідка про алергію і протипоказання. Дітям в поїздку часто дають гроші, що правильно, але необхідно також розповісти своїй дитині, куди краще ховати їх, і на що краще витрачати, а без чого можна обійтися. Не забудьте про номер телефону батьків і близьких родичів.

Одяг

При підготовці одягу слід пам’ятати про зручність дитини. Якщо табір знаходиться в горах, то перевагу варто віддати теплим речам, обов’язково потрібно взяти джинси, в яких не буде холодно. Якщо ж малюк їде ближче до моря, то більшу увагу слід приділити шортам та купальним кастюмам. У будь-якому випадку необхідно дати дитині головний убір та велику кількість змінної білизни. Всі речі краще помітити, щоб уникнути незручних ситуацій.

Предмети особистої гігієни

Перебуваючи в таборі, дитина живе серед інших дітей, тому особливо важливо, щоб вона стежила за тим, як виглядає. Серед обов’язкових предметів виділяються мило і шампунь, зубна паста, туалетний папір і достатня кількість вологих серветок, носових хустинок. Крім цього, для хлопчиків треба приготувати бритву, а для дівчаток тампони і прокладки з розповіддю про несподіване настання менструації. Парфуми брати не рекомендується, а ось дезодорант з легким запахом, засоби для засмаги і від комарів будуть необхідні.

Їжа

Тут все досить просто: «ні» консервам і тому, що може стати причиною ботулізму, і «так» свіжим вимитим фруктам і овочам. Не варто за добу до від’їзду малюка готувати купу котлет в дорогу, все одно, як показує досвід, діти віддають перевагу чіпсам і сухарикам.

Сумка

Коли всі речі зібрані, залишається вибрати сумку, в яку це все поміститься. Краще віддати перевагу сумці з великою кількістю кишень (і потаємних теж) через плече. Перевірте всі блискавки на них, щоб обійтися без неприємних сюрпризів.

І найголовніше для батьків при зборах їхніх дітей в табір — це зрозуміти, що багато речей можуть не повернутися назад. Саме тому замість однієї дорогої речі краще взяти кілька дешевих, а від предметів розкоші слід взагалі відмовитися. Все це допоможе зробити  поїздку дитини приємною і такою, що запам’ятається на довго.