Як жити з чоловіком і вижити?

Сімейне життя є логічним результатом завершення дорослішання, вона об’єднує двох людей і дозволяє їм бути самими собою. У той же час, сімейне життя може стати і мукою, особливо якщо виявиться, що одна з половинок недостатньо доросла і ще не навчилася існувати в тандемі. Що робити, якщо ця половинка — ви?

93Vc4fKQczo[1]Десяток спільних квадратів гарантує повну несвободу від людини, яка живе з вами та її речей. Все це напружує і стомлює, викликає стрес. Тому, для того, щоб уникнути негативних наслідків спільного життя потрібно організувати свій власний куточок. Залежно від масштабів безпричинної дратівливості, це може бути тумбочка в якій буде підвищена концентрація жіночих дрібниць, крісло або кімната. При цьому необхідно пам’ятати, що ви теж можете дратувати свою половинку і організовувати простір таким чином, щоб не заважати коханому.

Спільний сніданок повинен бути виключений повністю. Ранок сам по собі час напружений, тому не варто посилювати його надутими обличчями півмешканців. Адже і так зрозуміло, що начебто злі ви не один на одного, але через загальне напруження ймовірність сварки підвищується.

А ось вечеря, навпаки, повинна бути спільною. Бажано, поєднати її з приємним фільмом цікавим обом і розповідями про приємні враження протягом дня. Найкраще, щоб цей приємний час не був затьмарений сумними розповідями, варто почекати закінчення прийняття їжі.

З вечерею дуже тонкою ниткою пов’язаний поділ денних вражень. Такий своєрідний обмін досвідом обов’язковий, він допоможе знайти теми для бесіди і підхід до вирішення якихось проблем. При цьому, потрібно чітко усвідомлювати, що якщо негативних моментів було багато і всі вони незначні, то краще про них забути і не забивати ними голову своїй другій половинці. Однак, якщо друга половинка виливає на вас багато негативу, то варто спробувати згладити кути, пожаліти його і показати якісь позитивні моменти ситуації, які чоловік побачити не зумів, тоді заспокоїться і він.

Подібний спокій буде згладжувати можливі кути викликані природними вадами партнера, відповідно, в будинку оселиться затишок, підтримка і розуміння. А в такій атмосфері рости і розвиватися набагато простіше, ніж в чварах і скандалах.