Як жінці знайти свій стиль?

Ви хочете змінити свій стиль в одязі, але не знаєте, як зробити це? Вам необхідно відповісти на кілька запитань, а потім купувати і приміряти нові речі. У цій статті ми пропонуємо кілька практичних порад від стилістів.

41Звичайно, ви можете імітувати нові стилі знаменитостей. Але будьте обережні, оскільки зірки використовують поради своїх власних стилістів і менеджерів. Якщо ви хочете змінити або знайти свій стиль, настав час приступати до роботи. З чого почати? Адже можна одягати сукню в залежності від настрою і випадку. Іноді настрій вимагає толстовку і джинси, іноді кольорову туніку, чоботи або сандалів. Проте, при пошуку вашого власного стилю, слід враховувати кілька факторів:

• який тип роботи ви робите або який навчальний заклад відвідуєте?

• що ви робите кожен день?

• яка ваша життєва позиція?

• чи є необхідним певний дрес-код на роботі або навчальному закладі?

• яка у вас фігура, чи можете ви дозволити собі наймодніші речі?

• які кольори найкраще підходять вашій зовнішності?

Одяг, обраний на основі цих критеріїв, зробить вашу фігуру більш привабливою, а колір обличчя не буде втомленим. Якщо ви бажаєте використовувати власну уяву, то слід підбирати речі, уникаючи посередності і нудоти. Дуже важливо бути обережними з деталями. Може бути, у вас є ваші улюблені знаменитості, стиль яких ви хотіли б наслідувати? Немає нічого поганого, щоб пожинати плоди натхнення. Звичайно, потрібно не сліпо слідувати обраному стилю. Якщо ваша фігура відрізняється від фігури вашого кумира, не завжди віддавайте перевагу аналогічним видам одягу.

Подивіться в магазині на сумку схожу на ту, на яку ви звернули увагу в останньому випуску модного журналу. Цікаво, що стильна сумка завжди роблять зовнішній вигляд більш цікавим.

Для жінок зараз найбільш елегантний одяг:

1. коктейльне плаття до колін, переважно в пастельних відтінках або відтінках коричневого або сірого кольору;

2. поєднання блузки з брюками;

3. коктейльне плаття, яке відрізняється від неформального вбрання тим, що зшито з набагато більш м’якої тканини, наприклад, атласу або іншого схожого матеріалу;

4. ви можете підібрати капелюх, бажано з великими краями в стилі Одрі Хепберн, і довгі рукавички, але це не є обов’язковим;

5. Не перестарайтеся з аксесуарами, так як стилісти завжди рекомендують помірність при їх виборі.