Як жінці виглядати дорого без особливих витрат?

Людині, яка одягнена в якісний і дорогий одяг, простіше пройти співбесіду з приводу роботи, простіше сподобатися родичам другої половинки, простіше завести нові знайомства… На жаль, не завжди є кошти постійно купувати новий якісний одяг. Особливо це стосується жінок — щоб у нас не говорили, а жінки в нашій країні і зараз заробляють зазвичай менше чоловіків. Існують деякі секрети, що дозволяють виглядати багато, не купуючи постійно обновки в бутиках.

kk (1)Монохромний образ виглядає завжди дорожче строкатого. Одягнувши спідницю, туфлі і блузку одного кольору, можна надати «ціну» своєму образу. Також дорого виглядає і образ, що складається тільки з класичних кольорів — чорного і білого. Не потрібно думати, що такі одноколірні образи будуть нудними. Одяг одного кольору може мати відмінності у фактурі і типі тканин, фурнітурі, відтінках кольору та іншому.

Класика завжди виглядає дорого. Класична сукня, куплена за невеликі гроші, часто виглядає візуально дорожче, ніж сучасні джинси і футболка, куплені за цілу зарплату в бутику.

Важливою складовою в «дорогому» образі є зачіска. Добре, якщо хтось із рідних вміє робити складні цікаві зачіски.

Не потрібно забувати про сумку. Сумка в дорогому образі повинна бути не з тканини, а з твердого матеріалу. Ручки не повинні бути обтертими.

Жінка, яка використовує багато парфумів і косметики, як не дивно, виглядає дешевше. Косметику та парфуми використовувати потрібно, але в помірних обсягах.

Надати образу «ціну» можуть і золоті прикраси. Одягнувши два-три витончені кільця, красиву брошку, можна виглядати «дорожче». Як і з косметикою, тут треба знати міру — якщо надіти на всі пальці великі масивні кільця, можна стати схожою на торговку з ринку.