Як жінці пережити клімакс?

Клімактеричний період або клімакс – це фізіологічний період, що відбувається в житті жінки, який характеризується зворотним розвитком жіночої статевої системи. Відбувається це на тлі вікових змін жіночого організму.

Mesyachnie_pri_klimakse_skvoz_prizmu_vseh_stadij_menopauzi_Osobennosti_menstrualnogo_cikla_v_klimaktКлімакс у жінок настає, як правило, у віці 45-55 років і його тривалість від 5- ти до 20-ти років. В цей період в організмі відбуваються суттєві зміни, які проявляються в самому початку нерегулярним менструальним циклом, а потім і повним їх припиненням. В організмі відбувається згасання функцій яєчників. Частіше за все зміни відображаються, в основному, на характері жінки. Перший «дзвіночок» наближення клімаксу — це відчуття жару на грудях, обличчі, шиї, сильне потовиділення, запаморочення, слабкість. У цей період часу жінка буває емоційно збудженою, виникає постійне відчуття тривоги, втрачається інтерес до життя У одних жінок виникає хворобливий страх, в інших – можливе виникнення психічних розладів. І багато прекрасно знають, що народна медицина при клімаксі дуже добре допомагає цей період перенести значно легше.

З віком кістки стають у всіх крихкими. Жінок дані проблеми починають переслідувати значно швидше, ніж чоловіків, особливо в перші 10 років після настання кліматичного періоду. Остеопороз – це витончення кісткової тканини. Його можна запобігти або уповільнити методом збільшення прийому кальцію — в порошках або таблетках, які приймаються щодня на ніч, збільшуючи і доводячи дозу до півтори грамів в день. Необхідно відмовитися від алкоголю та куріння.