Як збільшити губи за допомогою макіяжу?

Зазвичай жінки намагаються зменшити якусь частину тіла, наприклад, талію або стегна, а от якщо мова заходить про губи, то саме їм часто не вистачає об’єму. Звичайно, не варто погоджуватися на операцію, адже це небезпечно і дорого. У даному випадку варто вдатися до хитрощів макіяжу, щоб додати губам об’єм і візуально їх збільшити. Давайте розглянемо основні нюанси.

kak-uvelichit-guby-s-pomoshhyu-makiyazha-3Варто віддавати перевагу світлим відтінкам помади або блиску, адже всім відомо, що темні кольори стройнять, а світлі додають об’єму. Вам підійдуть рожеві, кремові, персикові і світло-бежеві відтінки. Не використовуйте темні і яскраві кольори на тонких губах. Мало того, що такі відтінки не додадуть об’єм, вони ще й привернуть увагу до цієї частини обличчя. До речі, фактура губної помади також дуже важлива. Вибирайте для себе блиски з 3D-ефектом або дрібними блискітками, помаду із сатиновим або перламутровим ефектом. Можна також поєднувати помаду і блиск, для того, щоб поверхня губа відбивала світло, тоді губи будуть здаватися об’ємнішими і виразнішими.

 
Нещодавно на ринку з’явилися нові засоби для збільшення об’єму губ – це плампер. Крім стандартного набору речовин, що є в кожній помаді, туди додані екстракти перцю і ментолу, колаген і гіалуронова кислота. Завдяки перцю і ментолу до губ відбувається інтенсивний приплив крові і, як наслідок, вони розбухають, колаген заповнює зморшки шкіри губ, а кислота притягає вологу. Ефект від такої помади хоч і недовгий, всього кілька годин, однак, він того вартий. Не забувайте і про корекцію губ контурним олівцем. Підбирайте його в тон до ваших губ, щоб контур виглядав як природне продовження губ і не виділявся на обличчі. Можна попередньо нанести на них тональний крем, так і помада ляже рівніше, і новий контур буде намалювати простіше.