Як зберігати каструлі на кухні, щоб було зручно: 6 розумних рішень

На рейлінгах, пегбордах, висувних модулях — ми зібрали ці та інші варіанти зберігання каструль і ковшів для готування.

Organajzer-s-posudoj

6 рішень:

1. На рейлінгах. Якщо у шафах і ящиках не вистачає місця, можна застосувати такий варіант зберігання — повісити невеликі каструльки та ковші на рейлінги над робочою поверхнею. Зручність у тому, що ви зможете зняти потрібний предмет навіть однією рукою, не доведеться діставати із шафи всю стопку каструль.

Єдиний недолік такої ідеї зберігання — неможливість зробити простір кухні мінімалістичним. Навіть невеликі ковші на рейлінгах все одно привертають до себе увагу. І, якщо для вас важлива естетика, варто уважніше поставитися до вибору посуду.

До речі, придбати лотки для зберігання посуду радимо, перейшовши за цим посиланням https://www.duslar.biz/catalog/napolnenie-vydvizhnykh-yashchikov/lotki-dlya-khraneniya-posudy/ вже зараз.

2. У висувних корзинах. Зберігання каструль стопками економить багато місця, а якщо його недостатньо на кухні — це, мабуть, єдина можливість вмістити весь посуд. У такому варіанті є недолік — дістати потрібну каструлю знизу в одну секунду вже не вийде. А якщо вони стоять в шафі на полиці та засунуті якомога далі, доведеться витратити ще трохи часу на пошук. Це не дуже зручно.

Для шафи можна вибрати висувні металеві кошики замість звичайних полиць. Таким чином не потрібно буде діставати все, що стоїть на полиці, щоб залізти в дальній кут.

3. За допомогою роздільника в ящику. Не найкомпактніший варіант зберігання, зате зручний і дозволяє утримувати посуд для готування в порядку. Роздільник можна зробити своїми руками, наприклад, з дерев’яних рейок, або придбати в магазині.

Лайфхак: якщо вирішите купувати такий органайзер (або робити його самі) продумайте варіант перестановки роздільників і звертайте на це увагу при виборі готових виробів. Буде зручно регулювати ширину поділів за бажанням, адже ви можете рано чи пізно оновити посуд.

4. На стійці. Подивіться на цей варіант зберігання — всі каструлі та ковші виставлені на стільниці на стійці. Варіант точно не для любителів порожньої робочої поверхні й не для маленької кухні, але власникам просторих приміщень і любителям зручності точно варто звернути увагу на такий спосіб.

Дістати потрібний предмет з такою полки дуже легко, а щоб це виглядало естетичніше, ставте каструлі одного кольору або з одного матеріалу, стежте ретельніше за їх чистотою.

5. На висувних модулях. Проектуючи кухню, задумайтеся заздалегідь про те, що і де ви будете зберігати. Якщо у вас багато каструльок, зверніть увагу на такий механізм — висувні модулі, на яких в підвішеному стані зберігається посуд для готування.

Вбудувати такі модулі в готову кухню, ймовірно, теж можна, але потрібно більше зусиль. А якщо ви тільки робите проект кухні, обов’язково візьміть це на замітку.

6. На пегборді. Перфоровані дошки — або пегборди — універсальні. Їх використовують в дитячих кімнатах, в робочих кабінетах, у ванних, в передпокоях, в коморах і гаражах. І на кухні їм теж знайдеться застосування — можна зберігати таким чином каструльки та приладдя для готування.

Якщо вас не бентежить візуальна складова цього способу, то цей варіант для вас. Щоб гармонізувати інтер’єр, спробуйте різні варіанти розташування посуду і постарайтеся підібрати каструлі одного кольору.