Як зберегти зуби здоровими і міцними?

Зберегти зуби цілими до глибокої старості — чи це можливо? Сучасна стоматологія дозволяє реставрувати зуби, відбілювати, нарощувати і навіть імплантувати штучні зуби, які за зовнішнім виглядом не відрізняються від натуральних. Але будь-який стоматолог в першу чергу завжди рекомендує дбайливо доглядати за своїми зубами, регулярно відвідувати стоматолога і бити тривогу при появі навіть натяку на карієс.

Tips-Healthy-Mouth-and-TeethПравильні продукти збережуть емаль

Чистити зуби правильно і регулярно — ось запорука здорових і міцних зубів. Крім підбору якісної пасти важливо стежити за своїм харчуванням, налягаючи на корисні для зубів продукти. До таких відносяться: кисломолочний сир, тверді сири, молоко і всі молочні продукти; селера, риба будь-яких сортів, зелень петрушки, кропу, горіхи. При виявленні найменших проблем з зубами радимо звертатися в перевірену клініку.

До речі, вас можуть зацікавити якісні стоматологические материалы, які ви можете придбати на сайті dentalstore.com.ua вже сьогодні.

Кокосова олія бореться з карієсом

Австралійські вчені не так давно відкрили ще один продукт, що відноситься до корисних в плані збереження зубної емалі. Виявляється кокосова олія знищує шкідливі бактерії, що викликають карієс. Вчені проводили дослідження, використовуючи соняшникову, оливкову, кукурудзяну, ріпакову і кокосову олію, і тільки остання (кокосова) виявилася згубною для карієсних бактерій. Тепер Ви можете сміливо вводити в свій раціон кокос, бо саме цей продукт буде дбайливо і надійно доглядати за Вашими зубами, зберігаючи їх здоровими і білосніжними.

Морська сіль робить зубну емаль міцнішою

Зміцнити зубну емаль в домашніх умовах можна, застосовуючи морську сіль. На один стакан теплої води слід взяти чайну ложечку морської солі, ретельно розмішати і після чищення зубів потримати солоний розчин у роті пару хвилин. Морська сіль насичує зубну емаль мінеральними компонентами і не дає розвиватися патогенній мікрофлорі, що викликає такі грізні захворювання, як пародонтоз. Такі сольові полоскання можна робити два — три рази в день протягом місяця. Морську сіль можна замінити звичайною кухонною, але краще все ж використовувати натуральну морську сіль, без додавання барвників та ароматизаторів.