Як зберегти здоров’я школяра? Частина 1

Сучасні діти відчувають величезні навантаження. Навчальні програми з кожним роком стають все складнішими, а додаткові заняття в секціях або художніх і музичних школах майже не залишають дітям часу на відпочинок. Діти практично весь свій час проводять за комп’ютером чи письмовим столом, не маючи часу на прогулянки, а це дуже сильно впливає на їх здоров’я.

 
342323424343243432Як же допомогти дитині при сучасних навантаженнях залишатися здоровою?

1. Дуже часто діти скаржаться на те, що від уроків у них болить голова. Для того, щоб полегшити цей стан дитини, батькам варто в першу чергу розставити пріоритети. Потрібно вирішити, що важливіше — хороші оцінки в школі або додаткові заняття в секціях. Але в будь-якому випадку, якщо у дитини дуже часто болить голова, то обов’язково потрібно відвідати лікаря.

2. Прогулянки на свіжому повітрі також здатні допомогти школяреві при перевтомі. Менше телевізора і комп’ютера — більше прогулянок, ось запорука здоров’я для стомленої навчанням дитини.

3. Уроки повинні бути зроблені за 3 години до сну. Перед сном учень повинен мати особистий час для заняття улюбленими справами. Це можуть бути спокійні ігри, читання улюблених книг або прогулянка.

4. У дитини повинна бути дитяча кімната. Це куточок, де ніхто її не потривожить. Кімната повинна бути світлою, а меблі зручними. Колірна гама дитячої, повинна бути витримана в спокійних тонах: зелений, блакитний або сонячна, що піднімає настрій — жовта.