Як зберегти здоров’я школяра? Частина 2

5. Якщо у дитини спостерігаються проблеми із зайвою вагою, то варто спробувати легку дієту. Адже повнота завжди є проблемою для дитини. Вона викликає як психологічний дискомфорт, так і проблеми з фізичним здоров’ям. Але потрібно бути готовими підтримати дитину в її прагненні схуднути, тому що дітям важче впоратися із спокусами, значить всій сім’ї доведеться в цей період часу також посидіти на дієті.

 
134468_or6. Спорт, рухливі ігри та прогулянки на свіжому повітрі повинні в обов’язковому порядку бути включені в розпорядок дня учня. Також, періодично потрібно влаштовувати дитині свято, щоб вона могла розслабитися і отримати задоволення. Це може бути похід на атракціони, картинг і т. д. Все, що подобатися вашому малюку. Якщо у дитини День народження, то можна скористатися послугою організації Дня народження від спеціалізованої компанії. Дитині надовго запам’ятається такий день народження, а друзі напевно захочуть повторити цей день, тому протягом року кілька хороших свят вашій дитині гарантовано. Але для таких свят необов’язково чекати на День народження, підійде і будь-який інше свято, головне подарувати дитині незабутні емоції.

Здоров’я школяра багато в чому залежить від його батьків. Якщо вони приділяють достатню увагу своїй дитині, подають особистий приклад здорового способу життя, то і дитина вчиться розуміти, як важливо бути здоровим і сам докладає до цього чимало зусиль.