Як зберегти здоров’я: особливості правильного харчування для жінок

Всі жінки без виключення мріють про красиву фігуру і добре здоров’я. Безсумнівно, це правильне бажання, яке повинно бути у всіх. Однак, для того, щоб домогтися гарних результатів людина повинна дотримуватися певних правил, в іншому випадку результатів не досягти. Особливе місце в даному питанні, звичайно ж займає правильне харчування.

fullsize (1)Як всі ми добре знаємо, жіночий і чоловічий організми в значній мірі відрізняється. А це може означати тільки одне, що потреби у чоловіків і жінок також різні. Жіночий раціон обов’язково повинен бути низькокалорійним. Через те, що у жінок значно меншою є м’язова маса, то і потреба в білках, жирах, вуглеводах у неї менша. Але от якщо говорити про вітаміни, то жінці в силу своїх особливостей їх потрібно значно більше.

Якщо їх буде не вистачати, то на жаль, але позначиться це на здоров’ї шкіри, волосся, нігтів, зубів і репродуктивній функції. Давайте розглянемо основні принципи здорового меню для жінок більш докладно. По-перше, їсти потрібно менше, але значно частіше. Як показує практика, найкращим варіантом буде шестиразове харчування. Однак, не варто забувати, що вага однієї порції не повинен перевищувати двісті п’ятдесят грам. По-друге, організм потребує води. Її неможливо повністю замінити соками, чаєм і тому подібним. Потрібно випивати в день не менше, ніж один літр чистої негазованої води.

Також не можна забувати про те, що останній прийом їжі повинен бути за три години до сну. Це найоптимальніший час і дане правило ніколи не варто порушувати. У раціоні дівчат має бути, як мінімум, чотириста грамів свіжих овочів і фруктів щодня. Саме вони дають всі необхідні вітаміни і мінерали, по суті, це джерела нашої краси. А ось цукор і сіль, це зовсім не те що потрібно дівчатам. Вживати їх потрібно в дуже обмеженій кількості, а ще краще взагалі відмовитися від них. Також не забувайте про м’ясо і рибу. Саме в м’ясі можна знайти достатню кількість амінокислот, а в рибі міститься Омега 3.