Як зберегти відносини з коханим?

Шановні жінки, дуже часто ми йдемо на не зовсім виправдані вчинки, нібито на благо сім’ї. А може нами просто рухає бажання маніпулювати об’єктом своєї любові? Але ж коли-небудь чоловік це помітить і як результат втратить до вас довіру, а без довіри не може бути міцних і справжніх відносин і взаєморозуміння.

cocina

Перш за все, ви повинні знати чого хоче чоловік. Є кілька правил, дотримуючись яких можна зберегти стосунки зі своєю половинкою на многії літа. Не варто вважати, що вийшовши заміж проблеми вирішаться самі по собі. Навпаки, додадуться ще й проблеми чоловіка. Не можна повністю зариватися у відносини, інакше в якийсь момент ви помітите, що і рідні вже не такі близькі, та й друзі віддалилися і улюблена робота майже не радує. Навіть якщо ви впевнені в стабільності ваших відносин немає сенсу потайки перевіряти вхідні дзвінки або пошту чоловіка.

Якщо він захоче щось приховати, приховає все одно, при будь-якому розкладі, а вас буде мучити совість за такий вчинок. Але якщо чоловік пронюхає про такі перевірки, скандалу не уникнути і довіра до вас буде грунтовно підірваною. А з часом такі витівки можуть остудити навіть найтепліші і, здавалося б, самі довірчі відносини. Якщо чоловікові не цікаві ваші захоплення не варто пиляти його за це. Будьте мудрішими, ви все-таки жінка, а це хоч і слабка — але розумна стать, пошукайте золоту середину, адже не може бути, щоб у вас не знайшлося загального інтересу з вашим супутником життя. Якщо улюблений з’їв вашу шоколадку або допив улюблене вино використовуйте це на благо собі. Як?

Попросіть в якості компенсації велику коробку відмінних цукерок і хорошого вина. Не тримайте образи в душі, йдіть на переговори, обговорюйте все тільки удвох. Не приховуйте, якщо чимось незадоволені в ліжку, сумнівно, що чоловік прочитає ваші думки. Не шкодуйте слів подяки, будьте щедрими на похвалу. Не соромтеся здатися слабкою, дозволяйте чоловікові піклуватися про вас. Якщо в улюбленого вилетіла з голови якась важлива дата, це зовсім не означає, що він вас перестав поважати і любити.

Чоловіки куди менш сентиментальні, ніж ми, жінки. Відсуньте на задній план своє самолюбство, прислухайтеся до голосу свого люблячого серця. Послухайте навчених досвідом вірних подружок. Слухаючи ці поради ви позбавите себе від безлічі проблем і гірких розчарувань.