Як зберегти відносини після весілля?

Нерідко після весілля сімейні пари починають помічати, що зі зміною статусів починають змінюватися і відносини, причому не в кращу сторону. Основними причинами цього є надмірне розслаблення і занурення в побутові проблеми. Для того, щоб в сім’ї завжди зберігалися любов, тепло і гармонія, важливо пам’ятати про ряд правил, яких завжди необхідно дотримуватися. Що ж це за правила?

125596_53d77f777044b53d77f7770481

Висловлюйте свої почуття. Не варто збирати образи і роздратування, а також говорити натяками. Потрібно якомога м’якше і спокійніше пояснювати чоловікові причини свого невдоволення. При бажанні, розмову можна провести в жартівливій формі, і в підсумку посміятися разом. Тут важливо зазначити, що ідеальних людей не існує і прийняття недоліків чоловіка — це невід’ємна частина гармонійних взаємин.
Залишайте один одному особистий простір. Не потрібно перебувати разом 24 години на добу, так як від цього з’явитися тільки втома. При цьому потрібно обов’язково приділяти час спільним справам. Це може бути як прибирання або приготування вечері, так і, наприклад, збирання пазлів або велосипедна прогулянка.
Стежте за своєю зовнішністю. Це стосується не тільки жінок, а й чоловіків.
Не забувайте про інтим. Не потрібно ставитися до цієї частини сімейного життя, як до рутинного виконання обов’язку. Слід включити фантазію і винахідливість.