Як зберегти весільний макіяж?

Багато жінок скаржаться на те, що протягом дня їх макіяж на повіках не тримається, тіні скочуються і виходить ефект «каші», все накопичується в складці повік і виглядає, м’яко кажучи, недобре. Особливо ці поради актуальні, якщо виконується весільний макіяж, адже в цей день він повинен зберегтися в ідеалі з ранку і до глибокої ночі.

Без названия (12)Жир на повіках з’являється через жирність шкіри на лобі

Так-так, саме так. Шкіра повік виробляє не так багато жиру, щоб тіні могли розплитися. Проблема в банальній гравітації! Так чи інакше, той шкірний жир, який виробляється на голові і на лобі в маленьких кількостях, непомітно для нас поступово опускається на повіки.

Проблема буде вирішена, якщо волосся не просто будуть вимиті і укладені, але при цьому в зачісці не будуть використовуватися  обтяжуючі засоби. Перед днем весілля слід почистити обличчя у косметолога, застосувати маску для обличчя, яка зменшить його жирність і під макіяж слід використовувати матуючий засіб для шкіри. Це потрібно зробити навіть в тому випадку, якщо ви вважаєте, що шкіра у вас нормальна, а нежирна.

Уникайте нанесення різних кремів на повіки

Єдине місце, де в такому разі можна застосовувати різні креми — це під очима (для приховування мішків і темних кругів і на зовнішніх куточках очей, де здебільшого знаходяться так звані «гусячі лапки».

Використовуйте спеціальну базу на повіки

Вона дає краще зчеплення тіней з шкірою, в результаті чого тіні для повік залишаються на своєму місці і навіть через кілька годин після нанесення.

Посилене використання пудри

Пудру потрібно використовувати з фіксатором, вона буде вбирати шкірний жир, наносити її потрібно не тільки на всю поверхню обличчя, але і на повіки перед нанесенням тіней. Якщо вам пощастило купити прозору пудру (без пігментів), то покрийте нею повіки і після нанесення на них тіней, але до використання туші.

Використовуйте сухі тіні, а не жирні

Перш за все, візьміть собі на замітку, що більш товстий шар тіней в даному випадку буде більш ефективний, ніж тонкий, напівпрозорий, плюс до всього саме сухі тіні дозволять зберегти макіяж очей в цей урочистий день в цілості.