Як зберегти свій шлюб?

Досить часто так трапляється, що подружжя після кількох років подружнього життя дуже віддаляється один від одного. На вирішення побутових проблем і заняття з дітьми йде майже весь вільний час. Стає менше спільних інтересів, спільних тем для розмови, стосунки поступово охолоджуються і розлучення стає все реальнішим. Щоб не допустити подібного розвитку подій необхідно вчасно вжити заходів для збереження шлюбу.

smtПовернути романтику

Чоловік не повинен забувати, що його дружина є, насамперед, не господинею, а жінкою, якій подобається, коли за нею доглядають, говорять компліменти і дарують квіти і не тільки у свята, а й просто так. У той же час жінка повинна доглядати за собою і зустрічати чоловіка завжди з усмішкою. Крім того, вечеря при свічках, романтичні побачення не повинні піти з життя подружжя. Адже вони допоможуть запалити згасаюче полум’я любові. Сексуальні відносини необхідно урізноманітнити, наприклад, еротичною білизною. Фантазуйте удвох і результат не змусить себе чекати.

Доглядаємо за собою

Зрозуміло, що відвислий живіт або в’яла шкіра навряд чи викличуть у партнера захоплення. Тому, намагайтеся доглядати за собою. Ходіть у спортзал, басейн на фітнес, танці. Такі походи благотворно позначаться не тільки на фігурі, але і на душевній рівновазі. Краще свою агресію і негативну енергію перенести на спортивні снаряди та боротьбу з зайвими калоріями, ніж на дорогу людину. Крім того, завжди приємно йти з підтягнутою людиною зі спортивною фігурою.

Відверте спілкування

Не можна постійно приховувати від чоловіка свої думки і бажання. Висловлюючи свої побажання і вислуховуючи критику, ви отримуєте шанс змінитися, зробити своє життя більш комфортним.