Як зберегти стосунки на відстані?

Зовсім не важливо, з якої причини вас з коханою людиною розділяють тисячі кілометрів. Багато хто вважає подібні відносини безнадійними. А ось психологи впевнені, що якщо правильно їх побудувати, то справа може дійти до щасливого весілля. Як правильно продовжити світле почуття і примножити його навіть на відстані?

FotorCreated30Поговоріть про те, що буде допустимим у ваших відносинах, а що вкрай небажаним. Відносини на відстані будуть можливими тільки в тому випадку, якщо ваші погляди на це питання будуть однаковими. Якщо ви домовитеся зберігати вірність у всіх її проявах, то ваше рішення неодмінно має бути обопільним.

Довіряйте партнеру. Жодному чоловікові не сподобається, якщо ви будете дзвонити йому через кожну годину і перевіряти, чим він в даний момент займається. Урізноманітніть своє життя і навчіться радіти звичним справам.

Якщо ваш чоловік часто виїжджає або подорожує за службовим обов’язком, то давайте йому можливість відпочити від відносин. Це дасть йому час подумати і скучити. До речі, такі недовгі розлуки дозволяють здорово освіжити почуття. Особливо, якщо ви довгий час перебуваєте в шлюбі чи живете разом.

Виділяйте час для спілкування. Нехай це будуть дні та години, зручні для кожного з партнерів. Адже вам теж не сподобається, якщо коханий буде відволікати вас від роботи або дзвонити пізно вночі. А якщо плани зміняться, то ви завжди зможете повідомити про це заздалегідь по телефону або через смс-повідомлення. Поважайте особистий простір партнера.