Як зберегти сім’ю після зради чоловіка?

Дуже важко доводиться тим жінкам, які зловили коханого чоловіка на зраді і все-таки вирішили зберегти сім’ю.

5130934-0301На перший погляд звучить досить-таки нелогічно, але для того, щоб пробачити зраду і почати заново щасливе спільне життя з чоловіком, хранителька домашнього вогнища повинна змінитися. Пам’ятайте, що факт зради доводить те, що ваш коханий чоловік, на жаль, перестав бачити у вас чарівну жінку, яку можна любити і потрібно поважати.

По-перше, жінка повинна знайти в собі сили забути про зраду. Ні в якому разі не потрібно постійно нагадувати про неї чоловікові.

По-друге, спробуйте стати самостійною та ідеальною жінкою, яка стежить за своїм зовнішнім виглядом, приділяє час цікавому хобі, а також спілкується з друзями і подругам. Однак це не означає, що коханого чоловіка слід відштовхнути і тримати на відстані. Але і стежити за кожним його кроком і прив’язувати його до себе, не варто. Потрібно постаратися стати ідеальною жінкою саме для себе, і ви зможете побачити, як в очах чоловіка знову запалиться бажання та інтерес.

По-третє, потрібно намагатися частіше посміхатися. Пам’ятайте, що сильні і сміливі чоловіки потребують заохочення. А гарна посмішка коханої дружини діє на чоловіків як ознака схвалення.

По-четверте, багато сімейних психологів рекомендують намагатися не завантажувати чоловіка різними дрібницями. Запам’ятайте, що наші чоловіки дуже люблять вирішувати найбільш глобальні завдання, а постійно копатися в дрібницях для них є найгіршим покаранням. Крім цього, скарги жінки будуть викликати у чоловіка роздратування.