Як зберегти квіти у вазі?

Отримувати квіти від коханого дуже приємно. Дивлячись на букет у вазі можна згадувати про чудово проведений вечір. Щоб наші спогади залишилися в нашому серці як можна довше, необхідно підтримувати життя в подарованих квітах.

thumb2-svadebnyu-byket-alye-rozy-krasuvye-bykety-chvety-vesilnuu-byketМи вам розповімо кілька правил, які допоможуть довше милуватися подарунком. Також наші рекомендації знадобляться щасливим нареченим. Ці прийоми дозволять зберегти букет нареченої.

Перед тим, як поставити букет у вазу, необхідно обробити ніжки квітів. Обірвіть листочки, які будуть перебувати в вазі. Так вода буде довше залишатися свіжою.

Зріжте кінчики стебел квітів під кутом. Плоске стебло утикається в дно вази і немає доступу до води. Причому цю процедуру необхідно проробляти під водою. Рідина не допустить потрапляння повітря всередину стебла. Це подарує вашим квітам ще кілька днів життя.

Підготуйте воду для квітів. Звичайно ж квіти краще поміщати в ту воду, яка вже відстоялася. Взимку вода повинна бути кімнатної температури. Влітку квіти краще ставити в прохолодну воду. У неї також необхідно додати речовини, якими зможуть живитися квіти. Мудрувати тут не варто. На 1 л води досить додати 20 — 30грамм цукрового піску і 1 столову ложку оцту. Щоб у воді не завелися гнильні бактерії, додайте туди 1 таблетку аспірину. Замість таблетки можна додати горілку.

Не ставте вазу на сонячне місце. Виберіть для букета прохолодне місце подалі від протягів.