Як зберегти красу та здоров’я? Частина 2

➤В обов’язковому порядку займайтеся навантаженнями фізичного характеру. Можна в день систематично бігати по п’ять кілометрів або близько 15 хвилин займатися різними дихальними вправами, щоб легені працювали добре.

kak-vyglyadet-molozhe-svoix-let➤Завжди намагайтеся гартувати не тільки себе, але і своїх діток. Влітку варто купатися у відкритих водоймах. Природно, що у всякій справі варто знати міру, проте такий спосіб гартуватися в літній період є найкращим.

➤Хоча б один день на тиждень присвячуйте відпочинку. Найкращим буде провести його на природі, за містом чи десь ще. Однак, можливе і відвідування таких місць, як драмтеатр чи кінотеатр. Подібні походи будуть лише зміцнювати сімейні відносини.

➤Пам’ятайте про косметику. Духи з приємним ароматом, хорошої якості дезодорант, а також креми для рук, і для обличчя – є продуктами, які роблять сотні людей, щоб кожна людина могла зберегти власну красу і здоров’я.

➤Оптимізм також незамінний. Звичайно ж, всяке трапляється. Однак добра і трудяща людина завжди відшукає себе в нашому незвичайному світі. З цієї причини, у всяких обставинах пам’ятайте такі слова, як «все пройшло, пройде і це». Живіть далі і вірте тільки в краще.