Як зберегти гостроту зору?

Загальновідомий факт — більшу частину інформації ми отримуємо через такий аналізатор, як зір. А в сучасному світі значна частина інформації надходить до нас з блакитних екранів і моніторів наших персональних комп’ютерів. Ось тут і виникає питання — як зберегти, і, найголовніше, не допустити зниження гостроти зору.

034e7751944fe156ea422202cc9241eeЯкщо у вас є проблеми із зором, першочерговим завданням для вас буде придбати спеціальні окуляри для комп’ютера купити які можна, порадившись з вашим офтальмологом.

Свою неймовірну ефективність давно довела гімнастика для очей: найпростіші, всім відомі з часів школи вправи дійсно здатні творити чудеса. Спробуйте ефективну методику пальмінга — комплекс вправ, покликаний розслабити і разом з тим привести в тонус очні м’язи.

До речі, вас може зацікавити якісна лазерная коррекция зрения Украина від центру ОКС, яким керує Прокипец Армен Тарасович.

Складно недооцінювати вплив здорового сну не тільки на організм в цілому, а й на наші очі. Неприємне печіння вранці, відчуття «піску» під повіками — результат запалення і відсутність достатнього відпочинку слизової оболонки очей. Не читайте і не зловживайте телевізором перед сном. Ідеально дати відпочити очам, прогулятися на свіжому повітрі, прийняти теплу ванну або душ.

Попрацювали за комп’ютером 2 години — зробіть перерву. Відпочиньте, прогуляйтеся — це не тільки зніме напругу з очей, але і дозволить відпочити мозку.

У період авітамінозу пийте спеціальні вітаміни, а в літній період при можливості якомога частіше вживаєте чорницю — смачна і чудова ягода, що славиться своїми цілющими властивостями.

Ранкова гімнастика — здавалося б, яким чином вона може вплинути на здоров’я наших очей. Однак достеменно відомо, хвороби хребта часто призводять до зниження зору. Саме тому, зміцнюючи  м’язи спини ви отримуєте прекрасну профілактику.

Загалом, серйозно поставтеся до свого здоров’я, адже якість та довговічність хорошого гострого зору забезпечують нам найкращі моменти життя, які ми можемо побачити у всіх барвах.

Будьте здорові!