Як зберегти гарну фігуру у будь-якому віці?

У будь-якому віці жінка хоче виглядати привабливою.

7964e265618dba8ae400de2e18783d51Не у всіх це виходить, тому що потрібне дотримання певних правил і ведення відповідного способу життя, важливою частиною якого повинен бути спорт. Регулярні фізичні заняття дозволяють підтримувати хорошу форму, сприяють зміцненню здоров’я і в цілому благотворно впливають на організм. Для кожного віку є свої певні вимоги в рівнях фізичних навантажень і ми постараємося їх коротко розглянути.

25 — 30 років

Для того, щоб мати гарну фігуру, знадобиться попрацювати над скиданням зайвого жиру. М’язова маса повинна його замінити. Тому в процесі тренування необхідно виконувати вправи, які дозволять нарощувати м’язи. Прекрасно для цього підійдуть вправи для розвитку сили. Щоб добитися позитивного результату, слід поставити собі за мету займатися по три або чотири рази на тиждень приблизно по 30-45 хв. Комплекс вправ для сідниць і стегон також буде не зайвим, оскільки дозволить завжди виглядати красиво.

Для тих, хто любить прогулюватися в якості активного відпочинку, робити це потрібно в середньому темпі тривалістю не менше однієї години в день. Важливим аспектом в процесі досягнення і збереження привабливих форм тіла стане впорядкований прийом їжі, пропускати який небажано. Раціонально організований прийом їжі сприяє повноцінному обміну речовин, що є запорукою краси і здоров’я організму.

35 — 45 років

Для представниць прекрасної статі, які перебувають в цьому віці, слід уважно підходити до питання скидання зайвої ваги за допомогою фізичних навантажень. Це вік, коли сповільнюється обмін речовин в організмі, відбувається втрата кісткової і м’язової маси. Вага стабілізується природним шляхом. Програма тренувань повинна бути побудована за принципом: чим частіше, тим краще. Потрібно збільшивши частоту прогулянок та пробіжок.

Після 45 років

Виконувати різного роду фізичні вправи жінкам в цьому віці важче. Обов’язково перед тим, як почати займатися спортом, потрібно пройти консультацію у лікаря.

Для підвищення ефективності слід частіше виконувати розтяжку, також корисно гуляти і займатися йогою. Обов’язково слід скорегувати періодичність харчування. Людський організм влаштований так, що чим старішим він стає, тим складніше йому виконувати свої безпосередні функції по переробці більшої кількості їжі. Краще на обід з’їдати половину порції, а другу подужати, коли прийде відчуття голоду. Дотримання цих простих правил дозволить жінкам підтримувати хорошу форму і завжди виглядати чарівно.