Як зберегти 32 зуба?

Всесвітня організація охорони здоров’я надала дані, в яких стверджується, що 50% дітей у віці двох років мають карієс в одному або декількох зубах. В учнів середньої школи справи йдуть гірше: близько 60% учням необхідна серйозна допомога лікаря-стоматолога.

72aacdcb7a2d00f316acb619bca2647f7c0bb795-1-В результаті, зовсім не дивно, що до старості у людей може не залишитися і жодного зуба. Звичайно, сьогодні подібна проблема вирішувана: звернутися в клініку — і зуби будуть відновлені. Але для початку кожна людина повинна постаратися зберегти свої зуби.

Щоб уникнути всіляких неприємностей зі своїми зубами (карієс, пульпіт та інше), слід їх правильно чистити. В ідеалі, проводити процедуру необхідно після кожного прийому їжі, але доречним і звичним буде проведення її два рази в день: вранці і ввечері. Чистити зуби треба не тільки горизонтальними рухами, але ще і вертикальними. Коли ви будете їх чистити зверху-вниз, будете видаляти більшу кількість бруду. Адже саме між зубами скупчується наліт. Пам’ятайте, що однієї зубної щітки для гігієни рота не вистачить. З її допомогою ви почистите лише третю частину поверхні зубів. Стоматологи рекомендують використовувати також зубну нитку. Не забувайте міняти свою зубну щітку — хоча б один раз в три місяці.

Відновити ph-баланс допоможе жувальна гумка. Також з її допомогою ви очистите зуби від залишків їжі і освіжите дихання.

Особливу увагу приділіть вибору зубної пасти. Кожному підійде свій тип пасти в залежності від особливостей зубів. Комусь необхідна відбілююча паста, а комусь виключно підійде паста для чутливих зубів. У магазинах представлений широкий асортимент, тому можна без проблем підібрати найбільш підходящий для вас варіант.

Визначитися із зубною щіткою і пастою допоможе ваш стоматолога, якого не забувайте відвідувати два рази в рік. Слідкуйте за своїми зубами і широко посміхайтеся кожному новому дню!