Як захистити iPhone від холоду?

Кожен власник iPhone стикався з такою проблемою, як переохолодження свого мобільного пристрою. Адже iPhone  — сам по собі гаджет делікатний. Мабуть розробники даного телефону не думали що в Україні бувають настільки сильні морози, що для нас є звичним явищем. Ні для кого не секрет, що при температурі  мінус 20-25 °C  iPhone  починає сильно зависати, відбуваються збої в системі і т. д. Давайте розберемо проблему конкретніше, в чому ж проявляються несправності даних телефонів.iphone-x-display-disables-in-cold-russia-1-1240x720

Проблеми з тачскріном. При сильному замерзанні iPhone перестає відчувати пальці і не виконує команди, що ускладнює роботу з телефоном.

Варто зазначити, що придбати Iphone X ви можете на сайті g-store.com.ua за приємною ціною.

Проблема з акумулятором. Заряд батареї починає проблематично «глючити», телефон або відключається, або показує маленький відсоток батареї.

iPhone може перезавантажитися, або зажадати підзарядки, навіть якщо рівень батареї буде дорівнювати 100%. У спробі зігрітися,  iPhone витрачає свою енергію нещадно, що заважає нормальній роботі і призводить до відключення телефону.

Як же врятувати iPhone від холоду?

Не користуйтесь телефоном на сильному морозі. Спробуйте якомога рідше діставати телефон з кишені, але якщо вам потрібно буде терміново зателефонувати, зайдіть в який-небудь магазин або скористайтеся навушниками.

Тримайте iPhone ближче до себе. Спробуйте носити телефон у внутрішній кишені куртки. Перебуваючи під верхнім одягом, холод не буде проникати до вашого пристрою, що дозволить не замерзнути йому.

Одягайте рукавички. В рукавичках ви зігрієте свій телефон, і не дасте йому замерзнути на морозі. Так само можете придбати спеціальні рукавички, з динаміком і мікрофоном.

Можете сміливо запускати додатки, які при кімнатній температурі нагрівають ваш телефон. Наприклад якісь ігри, геолокацію, мобільний інтернет. Таким чином iPhone простіше переносить морози.

При бажанні можете купити чохол для телефону. Вони так само дозволять не замерзати вашому телефону в мінусові темеператури.

Що робити якщо iPhone виключився? Не починайте панікувати і не поспішайте викидати свій телефон, повірте, він ще в робочому стані. Підключіть iPhone до зарядки і залиште його на хвилин 20-30, телефон має запрацювати. Після того, як телефон включився, багато хто радить зробити Hard Reset, повірте, це абсолютно не варто робити, телефон і так буде працювати як і раніше. В крайньому випадку, якщо нічого не допомогло, то вам слід звернутися в сервісний центр до професіоналів, вони вирішать вашу проблему.