Як захистити дитину від застуди взимку?

Взимку багато дітей нарікають на втому. Деякі з них прокидаються неохоче і відмовляються йти в дитячий садок або в школу. Якщо дитина скаржиться на нездужання, не поспішайте запідозрити її в лінощах.

FOTO-1-9-646x450Вимірюйте малюкові температуру і докладно розпитайте про самопочуття. Не відправляйте дитину до дитячого закладу при найменших ознаках хвороби. У зимовий період висока ймовірність різних вірусних, застудних та інфекційних захворювань, а також ослаблення імунітету. Слідкуйте за тим, щоб харчування малюка було повноцінним. Регулярно купуйте свіжі фрукти та овочі і не допускайте недбалості щодо вибору продуктів. Не забувайте про те, що діткам треба частіше гуляти, проводити вільний час на свіжому повітрі. Одягайте дитину по погоді. Не варто її кутати, діти на вулиці дуже рухливі і якщо дитина потіє, то зростає ймовірність застудитися. Слідкуйте за тим щоб ніжки дитини знаходилися в теплі, одягайте в’язані колготки. В’язані колготки із задоволення одягнуть і дівчатка-підлітки, так як вони гарно виглядають на ніжках, увійшли в моду і в той же час зігрівають.

До речі, вам також може знадобитися 026 у медицинская карта, яку можна отримати на сайті fantasyclinic.ru швидко та вигідно.

Гуляючи на вулиці з маленькими дітками не закривайте дитині рот, так як видихаючи вся волога залишається на шарфику і він мокрий прилягає до обличчя дитини, що не є добре. Провітрюйте приміщення і слідкуйте за вологістю повітря. Діти, які проводять багато часу в задушливій квартирі, ризикують заразитися вірусною інфекцією не менше тих, хто багато часу знаходиться в багатолюдних приміщеннях.

Не забувайте про режимні моменти. Дитина повинна регулярно робити ранкову зарядку, вчасно снідати, гуляти, обідати і вечеряти.

Сподіваємося, що із цієї статті ви почерпнули для себе якусь корисну та пізнавальну інформацію, тож будемо раді, якщо ви поділитеся посиланням на даний матеріал зі своїми друзями та знайомим в соціальних мережах.