Як завжди виглядати на всі 100%?

Кожна жінка мріє прокинутися одного прекрасного ранку  і побачити в дзеркалі себе доглянутою і прекрасною! Але так просто, за помахом чарівної палички не буває! Виглядати завжди на 100% це величезна праця. Але у сучасних жінок занадто мало часу для себе. Вони зайняті кар’єрою, сім’єю і приділяють для себе коханої дуже мало часу.

6-32-461x750У цій статті я напишу 9 головних правил для жінок, які дозволять Попелюшці стати Королевою:

1. Слідкуйте за своєю шкірою. Вважається, що якщо у вас чиста шкіра обличчя, то на рівні підсвідомості ви сприймаєте її як ідеал, на вашу форму очей, розмір носа, вух вже ніхто не буде звертати уваги. Не забувайте про догляд і за іншими ділянками вашого тіла.

2. Слідкуйте за своєю фігурою. На жаль 90% жінок завжди незадоволені своєю фігурою. Кожна вибирає для себе дієту, але дорогі дами, найкраще допомагають фізичні навантаження.

3. Не хворіємо! Стежимо за здоров’ям! Щорічно проводимо медичне обстеження! Хворій людині не до краси!

4. У план своїх домашніх справ впишіть хоча б півгодини для себе. У понеділок займіться руками, у вівторок волоссям, в середу ногами і так далі.

5. Зробіть собі шикарний манікюр.

6. Доглядайте за волоссям! Не забувайте, що волосся, навіть якщо у вас багато справ, завжди повинно бути доглянутим і чистим. Якщо у вас довге волосся навчіться робити різноманітні зачіски, що б оточуючі робили вам компліменти.

7. Не забувайте про макіяж!

8. Займіться спортом! Не лінуйтеся! Потрібно завжди бути в тонусі! В здоровому тілі здоровий дух!

9. Навчіться розслаблятися після трудового дня! Знімайте стрес! Проявіть свої таланти. Багато ділових жінок в якості хобі займаються рукоділлям, або спечіть смачний пиріг, головне, що б Вам це приносило задоволення!

Звичайно, виглядати цілий день красиво дуже складно. Головна сила тих хто хоче виглядати красиво — це робота над собою кожну годину, кожну хвилину. Головне вірити в успіх.