Як завагітніти дівчинкою — актуальне питання для багатьох майбутніх батьків

Вагітність є дуже серйозним і відповідальним життєвим періодом для кожної жінки. У цей момент є багато часу подумати про багато речей, а зокрема і про те, кого більше хочеться: хлопчика чи дівчинку. Як жінки, так і чоловіки в більшості випадків хочуть дівчаток. Але найбільше дівчаток хочуть все-таки майбутні мами.

559a3a01984a1Щоб це втілити в життя буде потрібно дізнатися, як завагітніти дівчинкою. Це питання досить непросте, так як стать майбутньої дитини визначає сама природа, а саме гени батьків. Якщо підходити до цього питання з наукової точки зору, то необхідно відзначити, що зачаття дівчинки залежить від Х-сперматозоїдів. Щоб забезпечити собі дочку необхідно, щоб яйцеклітина зустрілася саме з Х-сперматозоїдом, але їх швидкість пересування менша, ніж у інших.

Особливості зачаття дівчинки по крові:

 

  • враховується резус-фактор і група крові майбутніх батьків;
  • в тому випадку якщо у батьків однаковий резус-фактор, то є велика ймовірність народження саме дівчинки;
  • якщо у обох батьків перша, або друга група крові, то можливо у них буде дівчинка.

Багато майбутніх батьків, які бажають дівчаток, пояснюють своє рішення тим, що з представницями жіночої статі набагато менше проблем, ніж з хлопчиками. Але і бувають окремі випадки, які спростовують цю закономірність. Але якщо брати загальну статистику, то це дійсно так. Вагітність будь-якої дитини приносить велику радість, але коли дитина бажаної статі, то ця радість стає ще більшою, але тільки для тих, для яких дійсно дуже важливою є стать майбутньої дитини.