Як застосовувати маски для обличчя?

Маска для обличчя — доглядаючий засіб для шкіри, який дозволяє зволожувати, живити і захищати шкірний покрив, боротися з ознаками старіння шкіри. Вони прості в застосуванні і дають хороші результати. Маски для обличчя є ідеальними засобами для лікування і догляду за шкірою. Вони допомагають зволожити шкіру, видалити надлишок жиру і поліпшити її зовнішній вигляд.

Maska dlya litsa iz ogurtsaІснують різні маски для обличчя — вибирати варто, виходячи з особливостей і типу шкіри. Кожний правильний режим догляду за шкірою включає в себе щоденне і щотижневе використання масок в залежності від вимог шкіри або проблем. І чоловіки, і жінки можуть отримати значну вигоду від використання масок для обличчя.

Маски для обличчя не просто пропонують поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, вони мають терапевтичний ефект.

Глибоке очищення допомагає звільнити пори, видаляти бруд, жир, макіяж і забруднення з поверхні шкіри. Тільки якісна маска витягує домішки, які ховаються під верхнім шаром епідермісу.

Бентонітова глина дозволяє видалити мертві клітини шкіри, які накопичуються на шкірі. Коли видаляються мертві клітини з поверхні, легше розвантажити пори. Це попереджає появу інфекцій і прищів. Регулярне застосування масок зберігає шкіру і пори в чистоті.

Сяюча шкіра — це ефект стимулювання циркуляції крові. Процес сушіння маски на шкірі і затвердіння викликає розширення в кровоносних судинах. Це забезпечує загальне поліпшення тонусу шкіри, відчуття гладкості, сяючий блиск і оновлення.

Нанесіть маску у ванній кімнаті на чисту шкіру обличчя. Заколіть волосся, щоб засіб не потрапив на волосся.
Вимийте обличчя милом. Це важливо, тому що будь-який макіяж, бруд і жир можуть нашкодити отриманняю всіх корисних валстивостей маски, для яких вона була створена. Відкрийте пори шляхом вмивання теплою водою. Можна використовувати пару, щоб відкрити пори. Для цього потрібно налити киплячу воду у велику миску і потримати обличчя над мискою. Інший спосіб відкрити пори: покласти на обличчя рушник, змочений теплою водою. Будь-який метод застосовується протягом 5 хвилин. Висушіть бличчя. Нанесіть маску чистими руками на шкіру обличчя. Помийте руки. Залиште маску на необхідний час. Якщо точний час не вказано, стандартний період — 15-20 хвилин. Змийте маску для обличчя теплою водою. Переконайтеся, що нічого не залишилося на обличчі. Вмийтеся холодною водою.