Як застосовувати дитячі іграшки з користю для малюків?

Всі батьки хочуть, щоб іграшки для їхніх дітей були не тільки красивими та цікавими, а й допомагали їм розвивати мислення і логіку. На сьогоднішній день в дитячих магазинах існує величезний вибір іграшок, для будь-якої статі та віку. При такому виборі молоді батьки, як правило, часто губляться і купують багато непотрібних іграшок. Хотілося б відзначити, що важливо не тільки придбати якісні та цікаві іграшки, але і правильно їх використовувати для розвитку дитини. 

Як же правильно вибрати іграшки?

Немовлятам до півроку, ідеальним варіантом є м’які іграшки, брязкальця і ляльки-маріонетки. Іншими словами, все те, що вони можуть взяти легко в руку, потрясти і розглянути. Також відмінним варіантом є іграшки, зроблені своїми руками. Вони мають гарний вигляд і досить оригінальні. Крім того, такі іграшки зроблені з якісного матеріалу і є абсолютно безпечними. Коли дитині виповнюється півроку, всі іграшки повинні стимулювати її рухатися, повзати або лягати на живіт. Як варіант підійдуть музичні іграшки, піраміди, мобілки дитячі, а також розвиваючі килимки. У рік діти цікавляться максимально функціональними іграшками.

Дитячі іграшки, як правило, мають різну форму, колір і розміри. Це потрібно для того щоб вони з самого маленького віку навчалися розрізняти кольори і форми. Якщо дитина буде гратися подібними іграшками, вона буде розвивати грубу і дрібну моторику пальців. Конструктори, набори лікарів і поліції, а також будиночки для ляльок зможуть повністю задовольнити дитини в іграх практично до шести років. Діти в два роки люблять творчі ігри. Для цього можна використовувати пазли або інші логічні набори. За допомогою цих ігор у дітей розвивається уява, наслідування та асоціації. Також потрібно частіше гратися з іншими дітьми, щоб малюк був розвинений.

Граючи в ігри на уяву або в рольові ігри, це може позитивно відбитися на емоційному і мовному розвитку дитини. Також це відмінно впливає на творчі здібності дітей. Крім цього, дані ігри розвивають комунікабельність і взаємодію з іншими дітьми.

Всі діти розвиваються по-різному, хтось швидше, а хтось повільніше. Діти однакового віку і статі можуть грати подібними іграшками, але мислити по-різному. Все залежить від виховання батьків, і які можливості закладені природою. Іграшки потрібно купувати відповідно до віку дитини.