Як запобігти швидкому старінню шкіри?

Для запобігання швидкого старіння шкіри необхідно дотримуватися кількох правил:

prichini-viniknennya-fotostarnnya-shkri_271

  • не рекомендується загоряти при високій чутливості шкіри до сонячних променів;
  • дітворі до 5 років перебування на сонці необхідно обмежити. Повітряними ваннами вони можуть насолодитися в тіні;
  • не перебуваєте під сонячними променями з 11 години до 16 години. Якщо ж ви все-таки вийшли на вулицю, то надіньте головний убір, закрийте відкриті ділянки тіла;
  • обов’язково користуйтеся сонцезахисним кремом. Якщо ж сонячного опіку уникнути не вдалося, то необхідно скористатися спеціальними засобами, призначеними для їх лікування.

Швидкого ефекту в боротьбі з сонячними опіками можна домогтися, користуючись кремами, аерозолями, до складу яких входить пантенол і вітамін С. Вітамін С містять гелі з алое і гіалуроновою кислотою. Їх можна взяти з собою на пляж. Якщо цих засобів немає під рукою, то можна користуватися народними засобами: молоком, кефіром, яєчним жовтком.

Вас також можуть зацікавити отзывы про фракционный термолиз, який проводиться з метою омолодження шкіри для кращого її вигляду.

Щоб запобігти швидкому старіння шкіри можна використовувати різного роду процедури. Однією з таких процедур є фруктовий пілінг. Він містить 20% концентрат фруктових кислот, а також ферменти. Фруктовий пілінг м’яко відлущить шкіру. Потім необхідно використовувати маски, що містять вітамін В, антиоксиданти, рослинні екстракти, які заспокоять шкіру.

Прекрасними властивостями володіє вітамін А. Він, регенерує пошкоджену сонячними променями шкіру, відновлює її, оновлює шар епідермісу, освітлює ділянки, уражені пігментними плямами.

В даний час, косметичні салони пропонують комплекс послуг по відновленню шкіри, що зазнала фотостаріння. З успіхом застосовується ультразвуковий пілінг. Особливою популярністю користується екстракт плаценти, водоростей, гіалуронової кислоти, еластину, колагену. Салони успішно використовують ультразвуковий масаж, завдяки якому перераховані вище екстракти глибше проникають в шари шкіри, посилюючи свій ефект.