Як запобігти появі врослого волосся після епіляції?

Жінки відправляються в салон краси і роблять епіляцію тому, що хочуть мати гладке тіло. На жаль, часто вже безпосередньо після видалення волосся, з’являються проблеми — прищики, запалення, вросле волосся. Чи існують способи цього уникнути?

Beautiful nude girl with pink towelЗазвичай після епіляції з’являються роздратування і почервоніння шкіри, але найбільшого клопоту надає вросле волосся. Таким чином, навіть після видалення волосся, жінкам важко зберегти шкіру у відмінному стані. Безперервне ушкодження шкіри, поколювання і свербіж це завжди неприємно. Є кілька способів, які допоможуть шкірі після епіляції. Через деякий час, ноги, пахви і лінія бікіні стануть більш гладкими і менш проблематичними.

Причиною врослого волосся найчастіше є методи видалення волосся. Віск, цукор, електричні депілятори з часом ослаблюють волосся, тому воно немає сил, щоб прорватися через шкіру назовні. В цьому випадку хороше рішення — кілька разів скористатися звичайною безпечною бритвою. Таким чином, ви зміцните волосся і допоможете йому прорватися через шкіру. Проте, основою для профілактики врослого волосся є ретельний догляд за шкірою — регулярне використання скрабів і лосьйонів, які зволожують шкіру. Вони повинні мати в своєму складі, перш за все, алантоїн і пантенол, а також рослинні екстракти для заспокоєння: алое, кінський каштан, календулу і ромашку.

Коли волосся вже перерослао у вузлик, то необхідно змащувати шкіру протизапальними і знеболюючими засобами, які можна купити в аптеках. Ви також можете зробити обгортання на кілька хвилин з розчину чайної ложки соди в склянці теплої води. Якщо проблема вас турбує дуже сильно, то вам зможе допомогти косметолог або дерматолог.

Фолікуліт провокує бактерії або грамнегативні стафілококи. Якщо запалення поверхневе, то з’являються дрібні бульбашки на шкірі. Коли запалення навколо волосяного фолікула перетворюється в прищ, не використовуйте олії і лосьйони. Обмежте себе частим застосуванням рідкого дезинфікуючого і протизапального засобу. Дайте вашій шкірі відпочити — використовуйте м’які косметичні засоби, переважно для людей, які страждають алергією. Якщо загоєння затягується, то не соромтеся, а просто відвідайте дерматолога, так як хронічний фолікуліт є серйозним захворюванням. Гнійні і тверді прищі навіть після лікування можуть залишити глибокі шрами.