Як запобігти появі розтяжок після родів?

Кожна вагітна жінка знає про можливу появу на шкірі розтяжок після родів. Через зростаючий живіт шкіра натягується, і якщо еластичність низька, то виникнення розтяжок більш ніж ймовірне.

Як запобігти появі розтяжок?

По-перше, потрібно звернути увагу на харчування. Звичайно, під час вагітності майбутня мама намагається вести правильний спосіб життя і добре харчуватися, проте потрібно вживати в їжу більше таких продуктів, як банан, родзинки, курага, груші — в них міститься багато калію. А також потрібно вживати рослинні олії — в них знаходяться необхідні організму полінасичені кислоти.

 

Друзі сайту: якщо ваша теперішня пральна машинка постійно ламається чи ключить, ви можете придбати якісну стиральную машину samsung за низькими цінами в магазині Комфі з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням. Позбавте себе турбот, пов’язаних з налаштуванням пральної машинки, адже техніка цього виробника інтуїтивно-зрозуміла, а також такі пральні машини заощаджують воду та електроенергію, а це дуже важливо в умовах теперішніх високих цін на комунальні послуги.

 

По-друге, обов’язково використовувати крем від розтяжок для вагітних. Правильно підібраний для вашого типу шкіри крем від розтяжок значно зменшить шанси їх появи.

 

 

7342_1

По-третє, пийте більше води. Якщо лікар не обмежує вживання рідини за станом здоров’я, у вашому добовому раціоні харчування повинно бути присутнім 2-2,5 літра води. Це сприєтливо діє на шкіру, через зволоження підвищується її еластичність.

 

По-четверте, контролюйте свою вагу. Кілограми не обов’язково зростають через те, що ви багато їсте, це може бути результатом затримування рідини в тканинах, інакше кажучи, через набряки. В кінці вагітності розміри живота стрімко збільшуються, а якщо до цього додати збільшення ваги, то це загрожує серйозними розтяжками.

Діліться цією статтей в соціальних мережах із друзями та знайомими , якщо вона вам сподобалася.