Як запобігти ожирінню?

З кожним роком фастфуди і ресторани швидкого харчування отримують все більшу популярність. Люди, обмежені в часі, вживають їжу «на ходу». У більшості випадків порушується травна система і виникають різні проблеми. Однією з таких проблем є ожиріння. У розвинених країнах зустрічається навіть термін «ожиріння нації».

 

 

Щоб сучасній людині підтримувати себе у формі, необхідно лише дотримуватися кількох важливих правил.

shudnennya23

 

 

По-перше, не можна нехтувати сніданком. Поснідавши з ранку, ви до обіду будите ситі і у вас не виникне бажання перекусити. Основною причиною ожиріння і є безконтрольне поглинання їжі. Щоб цього уникнути, потрібно приймати їжу за столом, бачачи перед собою вживану кількість їжі і напоїв. У цьому випадку ваша психіка сама захистить вас від переїдання. Перекушуючи ж «на ходу» мозок людини не встигає запам’ятати процес прийняття їжі і через короткий проміжок часу знову подає сигнал шлунка для вироблення шлункового соку, людина заново переживає почуття голоду.

 

По-друге, недарма в наші дні стає популярним роздільне харчування. Адже деякі продукти дуже довго засвоюються організмом і якщо не допомогти собі в переробці продуктів харчування, тоді організм швидко втомлюється і перетворює з’їдену їжу в жирові відкладення. Для нашого шлунка складно переварити: яйця, хліб, м’ясо, гриби, каші, різні білкові продукти і борошняні вироби. Легкими ж вважаються: овочі, фрукти. Для того, щоб грамотно харчуватися досить поєднувати «важкі» для шлунку продукти харчування з легкими.

 

 

А по-третє, найпопулярніша помилка в наші дні — їжа за переглядом телевізора. Потрібно запам’ятати, що їжа і телевізор речі несумісні. Навіть якщо ви будите дотримуватися перших двоз умови підтримки форми, але нехтувати цим фактом, тоді ваші зусилля будуть мінімальними. Дивлячись телевізор за сніданком, обідом або вечерею, мозок отримує сигнал візуальний і кінетичний. По-іншому, переробляє інформацію, отриману від телевізора і від вживання їжі. Інформаційне навантаження від телевізора сильніше ніж від з’їдання їжі. Так мозок сприймає тільки 1/3 або максимум половинну інформації про спожиту  їжу, тим самим людина вживає їжі в два, а то і в три рази більше, щоб насититися.

 

 

Правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя необхідно не тільки для стрункої фігури і красивої шкіри, але і для того щоб не допустити ожиріння.

 

 

Хочете зберегти свою фігуру? Харчуйтеся правильно!!!