Як запобігти безпліддю?

Якщо ви хочете у подальшому стати щасливою мамою, то вам потрібно вже з раннього віку вживати всіх заходів щодо запобігання безпліддю. Майте на увазі, що недуги статевих органів часто виникають після перенесеного грипу, краснухи, кору та інших «нешкідливих» захворювань.

11542Вони нерідко перешкоджають дозріванню репродуктивних органів. Це тягне за собою безпліддя першого типу. Буває і так, що жінка позбавляється можливості мати дітей через перенесений менінгіт або черепно-мозкову травму.

Про що слід пам’ятати юним леді? Якщо у вас є які-небудь проблеми, пов’язані з репродуктивною функцією, то це можна виявити ще в дитячому або у підлітковому віці. Лікування в деяких випадках, може допомогти подолати проблему безпліддя.

Якщо, наприклад, перші місячні почалися до десяти років або після п’ятнадцяти, то це є сигналом для тривоги. Вам також потрібно звернути увагу на інтенсивність місячних. Якщо вони тривають до двох днів або більше тижня, то вам необхідно якомога швидше відвідати фахівця. Вам потрібно звернутися до нього і в разі порушення графіка циклу.

Якщо ви хочете народити здорових малюків, то ми вам рекомендуємо забути про всілякі «модні» дієти. Адже якщо у вас пропаде жирова тканина, то разом з нею може зникнути і менструація. Майте на увазі, що в жировій тканині знаходяться важливі гормони. Нагадаємо, що виснажливі дієти часто служать причиною звуження матки. Це теж може привести до нездатності мати дітей.

Сьогодні багато молодих леді роблять велику помилку, коли починають вести статеве життя в ранньому віці. Адже якщо вам поки не виповнилося 18 років, то ваш організм просто не може бути готовим до інтиму.

Як запобігти безпліддю? Перш за все, вам треба своєчасно лікувати захворювання статевих органів. Враховуйте, що гінекологічні недуги надають згубний вплив на репродуктивну функцію жінки. Тому вам потрібно всіляко уникати їх появи.

Що для цього слід робити? Для початку перегляньте свій раціон. Збагатіть його натуральними продуктами. По можливості не допускайте нервових зривів. При споживанні спиртних напоїв пам’ятайте про почуття міри. Якщо ви вже почали вести статеве життя, то вам не слід забувати про запобіжні заходи.

З яких причин жінка може стати безплідною? Через безладне статеве життя, постійні зміни партнерів, аборти і багато чого іншого.