Як заощадити на весіллі?

Святкування весілля — справа приємна, але дуже витратна. Тому при підготовці до даного заходу важливо розуміти, на чому можна заощадити, а на чому краще цього не робити.

sekonomit-na-svadbeОтже, як можна скоротити витрати на підготовку до весілля?
1. Чекайте розпродажі. Важливим елементом весільного бюджету також є покупка сукні для нареченої і костюма для нареченого. Ціни на такі предмети коливаються з дуже великою амплітудою і можуть досягти нечуваних розмірів. Однак цілком можливо придбати костюм або сукню за помірною ціною, якщо придбати продукт маловідомого бренду. Можна пошити весільне вбрання на замовлення, якщо ви впевнені в якості. Можна істотно заощадити, взявши речі на прокат. Сьогодні це практикується всюди. Якщо ж ви готуєтеся до весілля завчасно — чекайте знижок та різних акцій. Це теж вельми перспективний спосіб економії.

2. Сезон і місце проведення. Якщо ви плануєте заощадити — краще святкувати весілля влітку. Так можна відмовитися від дорогого ресторану, і наприклад, орендувати відкритий майданчик. А якщо замовити весільного діджея і ведучого в одній особі, економія також буде відчутною.

3. «Весілля» — слово табу. Ціни на послуги для молодої пари часто набагато дорожчі, хоча насправді вони нічим не відрізняються від інших. Вартість номера, квітів, макіяжу або зачіски відразу ж збільшується на істотну суму, як тільки до назви послуги додається епітет «весільний/весільна». Тому при замовленні будь-яких послуг краще не використовувати слово «весілля». Тільки завдяки такому поводженню ми можемо заощадити значну суму.

4. Зробіть запрошення самостійно. Вартість одного готового запрошення не настільки велика, але при відчутних загальних сумах витрат важливим є вміння заощаджувати навіть на дрібницях. Ціни залежать від використовуваних матеріалів і кількості прикрас. Зазвичай, чим дешевше запрошення, тим воно скромніше. Однак це не завжди недолік. Мінімалізм — це елегантне і безпомилкове рішення. Для молодих людей, у яких є багато часу для підготовки до весілля, цікавим рішенням можуть стати запрошення, зроблені самостійно. Крім того, запрошення, зроблене вручну зможе запам’ятатися надовго.

5. Дешеві обручки. Купівля класичних золотих обручок 585 проби коштуватиме чималу суму. Звичайно, якщо ми вирішимо придбати більш шикарний варіант, наприклад, з діамантами або платиною, вартість може зрости в кратному співвідношенні. Ті, хто хоче підійти до цього питання більш економно, можуть додатково заощадити на покупці обручок, принісши своє золото до ювеліра. Спеціаліст зробить з нього дві обручки за невелику плату.