Як залишити незабутні спогади про весілля?

Весілля — це важлива подія в житті кожної людини. Хочеться щоб цей день залишався в пам’яті на довгі роки, якісна зйомка вашого весілля дозволить залишити пам’ять на все життя. Для того щоб зйомка вийшла такою як потрібно, слід роботу довірити професіоналу, який все зробить не тільки якісно, але і так, щоб ця пам’ять залишилася на все життя.

porocni-par-na-pomolu-2x1Для зйомки весілля необхідно мати як мінімум дві відеокамери, щоб можна було одночасно вести два сюжети. Такі тонкощі необхідні, щоб в результаті при складанні загального фільму вийшло відео відмінної якості. Починати зйомку потрібно з моменту коли майбутні молодята починають збиратися. У цьому випадку також не завадить наявність двох камер і операторів. Всі ці моменти дуже важливі, тому що з цього все починається.

При відеозйомці весілля необхідно також, щоб оператор завжди був на своєму місці. Важливим в зйомці є закарбувати момент розпису. Це основна подія, про яку ви будете згадувати, кожен раз переглядаючи запис. Звичайно, яке весілля без фотозйомки. Після того, як ви виходите з залу розпису, вас обов’язково ведуть на фотосесію. Насправді в цей момент оператор не потрібен, так як всі основні моменти будуть зняті фотографом.

Під час весільної ходи потрібно, щоб оператор зміг зняти всі основні моменти і одним з таких є проходження мостів. У кожного регіону свої особливості проведення весілля, але у нас молодята проїжджають три мости для того, щоб сімейне життя протікало спокійним струмком. На останньому мості безпосередньо перед в’їздом на нього машина з молодятами зупиняється, і наречений на руках переносить вже свою дружину. Цей момент особливо зворушливий і більшість операторів відносяться до нього з максимальною відповідальністю. Далі процесія вирушає в ресторан, де оператору потрібно буде знімати абсолютно все, а потім із знятого матеріалу комбінувати фільм, щоб він сподобався не тільки молодятам, а й усім хто його подивиться. Скориставшись послугами висококваліфікованого оператора можна зняти не просто відео, а справжній фільм, який буде не соромно показати рідним і близьким.