Як зацікавити дитину англійською мовою?

Вивчити чужу мову не так просто, а для малюка, який не спілкується з іноземцями, ще й мотивації немає. Тому шкільний курс засвоїти вони фізично не в змозі. Зовсім інша справа, якщо підібрати оптимальні за рівнем курси англійської мови, на яких будуть враховуватися індивідуальні особливості дитини, а колективна діяльність стане додатковим стимулом.

Cute little girl is showing letter E on the alphabet in preschool

Мотивація

Складно пояснити, навіщо вчити те, що не використовується. Значить, потрібна реальна мотивація — спілкування. Якщо немає можливості спілкуватися з іноземцями, або ж рівень не дозволяє це робити, відмінно підійде компанія одноліток з приблизно однаковим рівнем мови.

Якщо можна гратися, розмовляти з однолітками на цікаві теми, мова стає затребуваною. А коли викладач завжди поруч, готовий розвинути тему, підказати незнайоме слово, підправити, то і робити це здається не так складно. У процесі комунікації мова засвоюється як би сама собою, без особливого напруження.

Індивідуальний підхід

Всі діти різні. Для одних простіше засвоюється матеріал на слух, іншим потрібні зорові образи. Деяким необхідно логічно пов’язати все, а є такі, яким потрібні тільки практичні навички. Природно, мати одну відповідь на одне і теж завдання вони не в змозі фізично. У школах вчитель повинен нівелювати ці відмінності, через велику наповнюваність груп. Приватні курси дозволяють набирати невеликі групи, і вивчення англійської для дітей може включати індивідуальний підхід, додаткові пояснення, час на підготовку.

Загальний розвиток

Для чого потрібна мова? Для спілкування і отримання знань. Коли діти вчать щось нове, їм це цікаво. Вивчаючи історію, звичаї, культуру іншої країни, вони внутрішньо системно пов’язують отриману інформацію з мовними формами, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу, і загальному розвитку учня, розширенню його кругозору. Крім того, спільне навчання за такою системою підвищує комунікативні навички незалежно від того, якою мовою користуються діти.

Приватний репетитор

Найчастіше індивідуальні заняття потрібні, якщо:

 

  • дитина дуже маленька або непосидюча, і інші діти будуть відволікати її, а не сприяти навчанню;
  • пропущені 1-2 теми, які потрібно розібрати окремо;
  • є специфічні особливості психіки, здоров’я, які вимагають окремих способів навчання.

Кваліфіковані викладачі в спокійній обстановці зможуть працювати в такому темпі, на який здатний учень.

Жодне навчання не буде успішним, якщо учень в ньому незацікавлений. А інтерес має на увазі успіхи і користь, що є можливим при комунікативному методі навчання.