Як зацікавити чоловіка?

Багато жінок до цих пір вірять, що чоловіки люблять очима і викидають купу грошей на поліпшення своєї зовнішності. При цьому вони не помічають того, що дуже багато красунь страждають від самотності, а багато жінок, зовнішність яких далека від ідеальної, щасливі в особистому житті.

interesА це не випадковість, а закономірність. Тому що з давніх часів головний секрет жіночої привабливості полягав не в красі, а в умінні фліртувати.

Щоб зацікавити чоловіка, зовсім необов’язково мати ноги від шиї, груди п’ятого розміру або пухкі губи голлівудської зірки. Потрібно, насамперед, вміти привертати увагу чоловіка сексуальним голосом, поглядом, загадковою посмішкою, закличним помахом вій. Потрібно володіти тонким мистецтвом флірту – грою, правила якої просто необхідно знати кожній жінці, яка бажає притягати увагу чоловіків.

Основні прийоми флірту

Відверта сексуальність – найстародавніший, самий примітивний, але від цього не менш дієвий спосіб привернути увагу чоловіка. Образ пристрасної і підступної спокусниці з відвертим поглядом, заклично рухаючими стегнами, зухвало-сексуальною спідницею і сміливим декольте намагаються використовувати багато жінок для спокушання вподобаних їм чоловіків. Безумовно, багато чоловіків ведуться на подібні хитрощі.

Але з цим прийомом флірту слід проявляти обережність. Адже він підходить далеко не всім жінкам. Більшість тих, хто фліртує, намагаючись розіграти роль фатальної красуні, виглядають просто смішно і безглуздо.

Невміле використання цієї техніки флірту в кращому випадку може виставити жінку вульгарною, в гіршому – спровокувати чоловіка на агресію. Тому, якщо ви невпевнені, що зумієте не скотитися у вульгарність, розігруючи з себе страсну Кармен, краще оберіть для себе спосіб флірту спокійніший.

Загадкова непередбачуваність – цей спосіб флірту експлуатує чоловіче прагнення до пошуків загадок у жінок. Передбачуваність – що може бути нуднішим? А нудьга здатна вбити будь-яке почуття і бажання. Розбудити в чоловікові інтерес до своєї персони і підтримувати на потрібному рівні – з цим завданням даний прийом флірту справляється на всі сто.

Головне правило – постійно дивувати чоловіка. Не тільки зовнішністю, але і своїми вчинками, думками, поглядами. Сьогодні ви постали перед ним в образі елегантної леді, а завтра – грайтеся немов школярка. Вчора ви вражали його своїми пізнаннями в бізнесі і політиці, а завтра влаштуйте йому вечір кохання, перетворившись в безтурботну сексуальну кішечку.

У цьому способі флірту теж є свої підводні камені. Не всім чоловікам до вподоби такі ігри. Деякі можуть вважати ваші перевтілення порожнім кривлянням. А окремі серйозні екземпляри можуть взагалі злякатися і подумати, що у вас проблеми з психікою. Тому, тут, як і у всіх іграх, важливо не загратися і вчасно зупинитися.

Жіночна беззахисність – легкий і дуже дієвий прийом флірту, з спритністю використовуваний багатьма жінками. Адже, незважаючи на бурхливу емансипацію, багато чоловіків продовжують сумувати за тим часам лицарства, коли на їхніх міцних плечах лежала почесна місія захисту Прекрасної Дами.

Тому зворушливий образ беззахисної жінки, яка звертається про допомогу до сильного і розумного чоловіка, як і раніше розтоплює серця довірливих «лицарів» століття нових технологій. Тому що чоловікам хочеться бути сильними. А відчути себе такими вони можуть тільки поруч зі слабкою жінкою, яка потребує захисту.

Буде помилкою вважати, що існують раз і назавжди визначені правила флірту, вивчивши які жінка відразу ж стане привабливою в очах чоловіків. Адже флірт – це справжнє мистецтво, в якому вирішальне значення відіграє природний дар жінки, заснований на її внутрішній впевненості в своїй чарівності і умінні правильно вибрати час і місце для віртуозної гри.