Як забезпечити безпеку дитини на пляжі?

Найчастіше батьки проводять з дітьми на пляжі цілий день або як мінімум кілька годин поспіль. Це стосується і вітчизняних прибережних зон і закордонних. Адже зібрати дитину на пляж — це справа досить клопітка, тому мало кому хочеться метушитися через декілька хвилин радості під сонцем.

Крім того, що потрібно підготувати все необхідне для комфортного перебування поблизу води, батькам варто також подбати про безпеку малюка на пляжі, щоб відпочинок з дітьми пішов виключно на користь і не приніс шкоди здоров’ю.

5763bb1c48714_5763bb1c4876d

Правила поведінки та запобіжні заходи на пляжі:

1. Потрібно оглянути місце, де дитина буде ходити босоніж, і прибрати все скло і гострі предмети, здатні травмувати стопи малюка.

2. Перевірте глибину водойми і виберіть найбільш мілкіше місце для купання дитини.

3. Незалежно від глибини завжди стежте за дитиною і будьте поблизу, щоб в разі необхідності моментально прийти на допомогу.

4. Візьміть з собою надувний круг, жилет і нарукавники яскравого кольору, щоб малюка можна було легко розпізнати серед інших дітей. Не лінуйтеся надягати ці предмети під час кожного купання. Жилет і нарукавники допоможуть дитині почувати себе впевненіше у воді і знизять ризик заковтування рідини під час втрати рівноваги.

5. Щоб виключити перегрів з 11:00 до 16:00 дитина повинна знаходитися в тіні.

6. Голова малюка повинна бути обов’язково захищена добре закріпленої від вітру панамою.

7. Подбайте про наявність змінного одягу, щоб переодягати дитину кожен раз після виходу з води. Тривале знаходження в мокрих плавках може привести до переохолодження.

8. Плечі і спина дитини повинні бути захищені легкою футболкою або накидкою.

9. Щоб уникнути сонячних опіків слід регулярно наносити на тіло дитини сонцезахисний засіб.

10. На спеці дитина повинна максимально багато пити. Подбайте про те, щоб малюк міг в будь-яку хвилину втамувати свою спрагу.