Як за допомогою натуральних продуктів зволожити сухе волосся? Частина 2

Молочні продукти

 


Без названия (55)Досить непогано зволожує волосся кефір, домашня ряжанка, кисле молоко, молочна сироватка. Причому для волосся буде набагато краще, якщо ви зможете дістати не тільки коров’яче, але і козяче, а також овече молоко. Просто чудово підходить верблюже молоко, а також молоко інших тварин (кобилиць, ослиць, буйволиць).

Але цей цінний продукт у нашій місцевості, на жаль, недоступний. Цілком доступною і ефективною вважається домашня маска з кефіру і яєчного жовтка. Потрібно лише перемішати складові частини, нанести по всій довжині на пару годин. Бажано укутати голову банним рушником. Змити звичайним шампунем.

Звичні продукти і трави

 
З переліку доступних для більшості людей продуктів трихологи радять виділити звичайні курячі яйця, універсальний засіб для приведення волосся в порядок за короткий термін. Непогано допомагає натуральний мед, зазвичай ним достатньо просто обмазати волосся, а потім змити теплою водою. Тільки зробіть акцент на натуральності: користі від підробки, як неважко здогадатися, буде неособливо багато.

Непогано допомагає зволожити волосся настоянка арніки. Вона відрізняється насиченим складом, непогано допомагає зміцнити волосся, тому її використання з цими цілями досить широко поширене. Трихологи радять ще звернути увагу на звіробій, кропиву дводомну, ромашку, шавлію. Остання, до того ж, ароматизує волосся. Не варто робити акцент на одному варіанті, а застосовувати комплексний підхід. Тоді волосся стане слухняним і шовковистим.