Як з користю провести вільний час?

Багато жінок скаржаться, що іноді їм робити нічого. Тільки не треба посміхатися! Від домашніх турбот теж втомитися можна, а протирати триста разів підвіконня — це вже хвороба.

Свободное-времяНе переживайте, милі дами, що вже все прочитано, шкарпетки зв’язані, з сусідкою всі новини обговорені, подруги роз’їхалися по дачах, кухня блищить, тому що розважатися можна і в інтернеті. Для особливо дієвих натур можна відвідати блоги, де розповідається, що можна зробити своїми руками з підручних матеріалів. Домашнім господаркам сподобаються сайти з кулінарними рецептами, а дівчата молодші займуть себе в соціальних мережах.

Найцікавіші новини про цікаві ресурси ви там точно дізнаєтеся. Інтернет на те і загальний колодязь, щоб, занурившись в нього, досхочу напитися водиці, іноді з душком. Якщо «обпекли» вам душу (в хорошому сенсі) незвичайні сторінки, то життя точно не здасться нудним!

Як тільки ви відчули, що вистачить на сьогодні інформації, вирушайте до шафи: серед всіх речей ви напевно зустрінете ту, про яку забули. Так нудний вечір можна перетворити в показ мод, якщо заново переміряти весь старий гардероб: заодно і від непотрібних речей позбудетеся, віднісши частину з них в комісійний магазин.

А ще можна і спа-процедурами вечір скоротати. Якщо вас не влаштовує суха шкіра на обличчі і на руках, то приготуйте собі маски з яєчного білка, ячної або вівсяної крупи і йогурту. Наносите склад на шкіру і включаєте спокійну музику. Поки маска живить вашу шкіру і робить обличчя молодшим на кілька років, погортайте модний журнал: напевно ви в ньому щось цінне пропустили.