Як харчуватися, щоб прибрати живіт?

Не кожна з нас є володаркою плоского живота. Якщо у вас з’явилося бажання зробити свій животик плоским, то варто над цим ретельно працювати. На сьогоднішній день ви можете вибрати з усього різноманіття наявних комплексів вправ ті, які будуть підходити саме вам і допоможуть позбутися зайвої ваги. Але навіть якщо займатися спортом, то одного цього не достатньо. Ви повинні повністю змінити свій раціон і режим харчування. Давайте спробуємо відповісти на питання як харчуватися, щоб прибрати живіт.

Как-питаться-чтобы-убрать-животНа початковому етапі потрібно зробити чистку організму.

Більшість людей, які страждають від зайвої ваги і мріють від неї позбутися, починають сідати на всілякі дієти, обмежувати себе в харчуванні, а деякі взагалі не їдять нічого. Ці дії неправильні і нічого хорошого очікувати від них не варто. Всеодно на довгий час вас не вистачить, і живіт стане рости назад. Тому найперше, що потрібно зробити, так це очистити свій організм від шлаків і токсинів.

Для того щоб очистити свій кишечник потрібно повністю по-новому розробляти своє харчування. Перші два тижні потрібно харчуватися тільки тими продуктами, які будуть сприяти очищенню шлунка. У цей час дуже корисно буде їсти кисломолочні продукти, сухофрукти, банани. Також можна і невелику кількість солодкого, але не варто захоплюватися. Але найголовніше це повна відмова від смаженої і жирної їжі, від копчених страв. Якщо ви будете намагатися дотримуватися цього раціону хоча б два тижні, то ваш живіт помітно зменшиться.

Другим етапом стає вибір дієти, яка допоможе вам прибрати зайві кілограми. Добове споживання калорій для людини, яка намагається позбутися від живота, становить приблизно 1300 калорій .

Давай складемо приблизний раціон харчування:

• сніданок — салат з фруктів або овочів, стакан кефіру або йогурт;

• обід — суп і салат з овочів;

• вечеря — можна з’їсти кілька фруктів і запити все це склянкою кефіру.

В перервах між прийомами їжі можете їсти фрукти, але кількість їхня має бути обмежена. Накладайте собі тільки маленькі порції. Щоб на набивати шлунок під зав’язку. У цьому випадку ваш шлунок буде не розтягнутий і, відповідно, живіт не буде рости.