Як взяти кредит в декретній відпустці в надійних банках України?

Логічною є ситуація, коли відсоток отримання кредитів людьми, які не мають постійного заробітку і постійної роботи, дуже низький.

Как-начисляются-декретные-в-2017-году-в-УкраинеБанки України або будь-яка інша кредитна установа в більшості випадків відповідають таким людям відмовою, але у жінки все ж є можливість отримати позику, якщо вона знаходиться в декретній відпустці. Хоча б навіть мінімальну суму з великим відсотком по кредиту.

Якщо декретна відпустка з самого початку передбачає повернення на роботу, то позичальник має право звернутися в банк України або іншу фінансову установу, яка надає кредиты, щоб дізнатися які умови можуть бути надані підприємством. У такому випадку компанія виступає своєрідним поручителем позичальника.

Найпростішим рішенням тут виступає оформлення кредитної картки, яку роблять з певним періодом пільгового користування. Важливо правильно підібрати установу, яка пропонує такі послуги. Можна оформити заявку на те, щоб отримати кредитну карту онлайн. Тоді все зводиться до того, що від жінки потрібен лише паспорт, а рішення про надання коштів і певного ліміту виносить кредитний комітет.

На підставі всіх даних, наданих жінкою, кредитний комітет приймає певне рішення. Важливо в цій системі не виходити за рамки періоду безпроцентного користування карткою.

Позичальником може бути кожен, хто володіє нормованим доходом і має можливість засвідчити це. При такому положенні кошти можна отримати навіть, якщо позичальник у відпустці або в лікарні.

У більшості ситуацій декретна відпустка не перешкоджає отриманню кредиту, так як в будь-якому випадку через 1-3 роки позичальник виходить на колишню роботу. Тут необхідно зауважити, що не всякий банк України може дати жінці кредит. І причина проста: потенційний позичальник під час декрету знаходиться в зоні ризику, і до нього можуть пред’явити у зв’язку з цим підвищені вимоги в порівнянні з іншими кандидатами.

Загалом, можна підвести своєрідний підсумок: жінці в декретній відпустці отримати кредит в банках України буде складно, але все ж це можливо. Але при всьому при цьому вимоги до неї будуть іншими. Вони будуть більш жорсткими, що буде виражатися в тому, що жінці необхідно буде надати додаткові забезпечення її «спроможності» (ті ж поручителі в передбачених випадках і застава). Тому жінці, перш ніж брати позику в банку, необхідно ретельно подумати.