Як впоратися з весняним занепадом сил?

Весняний занепад сил — це явище знайоме кожному. Щорічно з настанням весни більшість людей стикається з цією проблемою. Сонливість, низька працездатність, головний біль — все це прояви весняного занепаду сил.

 

Як привести організм в норму? Для початку необхідно визначитися з причиною того, що з вами відбувається. У деяких випадках, те, що сприймається людьми як звичайний весняний занепад сил, насправді серйозне захворювання — анемія, хронічна втома, депресія. Саме тому варто звернутися до лікаря — терапевта, щоб він поставив точний діагноз. Однак, якщо ви точно знаєте, що причина вашого стану полягає саме в «весняному загостренні», то нормалізувати стан організму можна не вдаючись до медичних препаратів.

 

54240251

Перше, що необхідно зробити — це переглянути своє ставлення до шкідливих звичок і способу життя. Причиною багатьох проблем зі здоров’ям, а також весняного занепаду сил є саме алкоголь, куріння, неправильне харчування і малоактивний спосіб життя. Якщо все це відбувається на тлі відсутності чіткого режиму дня і надлишку фізичних навантажень, то не дивно, що організм дає збій. Почніть правильно харчуватися, більше гуляйте на свіжому повітрі, оптимізуйте час, відведений на роботу і відпочинок.

 

У цю пору року, як ні в яку іншу, необхідно уникати перевтоми, яка позначається на всьому організмі в цілому, і може привести до серйозних захворювань. Тому намагайтеся частіше відпочивати, але не сидячи за комп’ютером, а по можливості на природі. Якщо такої можливості немає, то розслабитися можна і вдома: цікаві книги, спілкування з близькими, кімнатні рослини, домашні твраини — все це сприяє підняттю настрою і приливу нових сил.

 

Повноцінний сон дуже важливий для людини, особливо в період весняного занепаду сил. Саме тому варто лягати раніше, щоб як слід виспатися. Якщо ви страждаєте безсонням, то приймайте медикаменти або пийте відвари з трав, які мають заспокійливі властивості.

 

Крім того, вашому організму просто необхідні фізичні навантаження, щоб побороти весняний занепад сил. Це можуть бути заняття фітнесом, бігом, плаванням, тим видом спорту, що вам більше підходить. Якщо часу на повноцінні заняття спортом немає, то робіть вранці гімнастику і більше гуляйте протягом дня.

 

Свіже повітря, велика кількість світла, насичені яскраві кольори є одними зі складових гарного настрою і самопочуття. Зніміть важкі штори з вікон і повісьте легші, сонячне світло, яка так вам необхідне, наповнить вашу квартиру. Частіше провітрюйте приміщення, де перебуваєте, проводьте регулярне прибирання. Розбавте похмурі сірі будні яскравими фарбами нового одягу яскравих забарвлень, яскравими фруктами.