Як впоратися з ревнощами і недовірою?

Людина, яка хоча б раз у своєму житті була зраджена другом або коханим, будь-які нові відносини з людьми буде будувати на факторі недовіри, чекаючи від нових друзів і нового кохання підступу в будь-яку хвилину. Недовіра зустрічається сьогодні в багатьох сім’ях, ревнощі одного з партнерів часом серйозно ображають і дратують іншого партнера, а ось як впоратися з такими складними почуттями, як зберегти свої відносини при такому розкладі, знає, на жаль, не кожен.

1_mjAIF6nДля початку вам слід усвідомити, чому ви не довіряєте своїй коханій людині, хоча вона практично не дає вам ніяких підстав для ревнощів. Якщо вам колись робили боляче інші люди, то це зовсім не означає, що ваші нові відносини завершаться таким же негарним фіналом. Вони набагато швидше розпадуться, якщо ви весь час будете підозрювати коханого в чому-небудь і звинувачувати його безпідставно.

Це порочне коло — чим більше ви ревнуєте чоловіка до інших людей, тим більше йому буде хотітися спілкуватися з ними, а не з вами. Тому, ні в якому разі, не висловлюйте свою недовіру в образливому тоні, не звинувачуйте чоловіка в тому, чого він не робив. Дайте йому більше свободи, не стежите за ним, не перевіряйте телефон, не вимагайте звітів.