Як впоратися з нападами ревнощів? Частина 1

Напади нестерпних ревнощів бувають як у жінок, так і чоловіків. Можна сказати, що певною мірою це почуття знайоме абсолютно всім людям. Проте одні легко справлятися з ними, тоді як інші – не дуже. Дівчина раптом не прийшла на побачення? Чоловік затримується на роботі? Друга половинка пішла розмовляти по телефону в іншу кімнату?

kak_izbavitsja_ot_revnosti1Деякі дюди, нормально реагують на такі ситуації, не поспішають робити які-небудь висновки і просто продовжують займатися своїми справами. Решту ж людей починають охоплювати дикі ревнощі. Далі в статті ви дізнаєтеся про те, як з ними боротися.

Для того щоб перемогти ревнощі, потрібно зрозуміти, що собою являє це неприємне відчуття. Насправді коріння його йдуть у інстинкт охорони своєї території. Воно є одним з найдавніших, так що його просто так не викинеш. Однак його можна контролювати, якщо об’єктивно оцінювати ситуацію.

Потрібно розуміти, що побачення може бути пропущено через якісь дуже важливі і невідкладні справи, що з’явилися раптово, людину дійсно можуть затримати на роботі допізна, якщо співробітники не змогли виконати все необхідне у встановлений строк, нарешті, причина того, що людина пішла в іншу кімнату для розмови по телефону може полягати в занадто голосно працюючому телевізорі. Одним словом, необхідно намагатися завжди об’єктивно оцінювати ситуацію і розуміти, коли приводи для ревнощів дійсно є, а коли вони надумані.