Як впоратися з клімаксом?

Клімакс є нормальним фізіологічним станом у жінок, таким же як і вагітність або менструація.

 

 

Але кожній жінці звичайно ж як можна довше хочеться залишатися привабливою. До того ж клімакс може спровокувати психічні захворювання у жінки. З настанням клімаксу в організмі знижується кількість жіночих статевих гормонів, що в свою чергу відображається на успішній роботі надниркових залоз і щитовидній залозі. Що веде до дисбалансу в роботі організму і супроводжується неприємними фізичними та психологічними відчуттями.

 

 

климакс фото22

Далеко не всі розуміють, що настання клімаксу можна перенести на пізніші термін, та й самий прояв зробити не таким вираженим.

 

 

Під час клімаксу жіночий організм використовує значно більше мікроелементів і вітамінів (зокрема, кальцію). У кістках спостерігається порушення жіночих статевих гормонів. З тканин кісток вимивається кальцій, тому вони стають більш крихкими, що провокує розвиток остеопорозу.

 

 

Для того, щоб уникнути цього процесу ви можете придбати препарати, які допомагають зняти клімактеричні синдроми, а також дуже важливо правильно харчуватися.

 

 

Щотижня в меню повинні бути присутніми такі продукти як кисломолочний сир, твердий сир та інші кисломолочні продукти. Разом з тим ви можете вживати і аптечні препарати кальцію (краще вибирайте розчинні, так як вони добре засвоюються).

 

 

Природно, перед тим як ви підете в аптеку, зробіть аналіз крові, щоб визначити вміст кальцію.

 

 

Ведучи активний спосіб життя, кожна жінка може позбутися яскраво вираженних симптомів клімаксу. Доброю профілактикою також вважається повноцінне збалансоване харчування, контроль ваги і прийом вітамінів.

 

 

Також можуть приносить проблеми і судини, які раніше були захищені естрогеном. При клімаксі вони стають більш вразливими для такого захворювання як атеросклероз. Саме тому дуже важливо, щоб в організм потрапляла необхідна кількість жирів (сметана, жирне масло, маргарин, яйця). Щоб знизити кількість поганого холестерину в жіночого організмі і в свою чергу підвищити вміст хорошого потрібно замінити ці продукти на олії рослинного походження.

 

 

Якщо ви будите дотримуватися такого харчування, то не сумнівайтеся в тому, що у вас вийде контролювати не тільки свою вагу, але і протистояти таким недугам як діабет, болі в суглобах, варикоз.

 

 

Варто відзначити, що при клімаксі у жінки повністю припиняється менструація, що часто провокує депресію.

 

 

Важливо, щоб в цей час був налагоджений правильний ритм дня, якого ви завжди повинні дотримуватися.

 

 

Ви не повинні замикатися в собі. Намагайтеся спілкуватися з жінками вашого ж віку, у яких швидше за все такі ж проблеми.