Як впоратися з дитячими ревнощами?

Якщо в сім’ї є двоє і більше дітей, то батьки не рідко стикаються з дитячими ревнощами. Дану непросту проблему можна вирішити, але потрібно докласти зусиль. І діти будуть дружні і, звичайно ж, будуть ладити.

kak-spravitsya-s-detskoy-revnostyu3

Головне, що потрібно знати про ревнощі дітей: з’являються вони найчастіше через різне ставлення батьків до дітей. Існує думка, що однаково всіх любити неможливо. Але дуже важливо, щоб діти різниці взагалі не відчували і знали, що їх люблять.

Ні в якому разі не можна порівнювати своїх дітей, а вже тим більше — ставити одну дитину вище іншої в її присутності. Таким чином, можна мимоволі образити і принизити малюка і він це запам’ятає надовго.

Психологи також не рекомендують зрівнювати своїх дітей: купувати однаковий одяг, а також іграшки. Визнавати індивідуальність своїх дітей потрібно з самого дитинства. Не задаровуйте дітей непотрібними іграшками, а уточніть, що їм дійсно потрібно: альбом з фарбами або іграшка.

Будьте уважні: звертайте увагу на те, як діти ставляться один до одного. Бурмотіння під ніс, косі погляди та інша дивна поведінка, батьків повинні завжди насторожувати. Також не ставайте суддями, з’ясовуючи, хто правий, а хто цю сварку взагалі почав. А якщо ця сварка виникла на ґрунті ревнощів, то ви тільки можете все загострити. Доведіть дітям, що серця батьків відкрито для кожного з них і ви їх любите.