Як впоратися із зрадою чоловіка: поради психолога

Зрада чоловіка, це сильний удар, на який не розраховує ні одна жінка, даючи клятву вічної любові й вірності в день свого одруження. Але, на превеликий жаль, ніхто від цього не застрахований і як повернеться життя складно передбачити. Що ж робити тим жінкам, які вже зіткнулися з цією бідою, як їм пережити зраду?

76764491 (1)Перше, що радять психологи, це випустити назовні всі свої почуття. Якщо хочеться ридати, треба ридати, якщо хочеться кричати, не варто стримувати себе в цьому пориві. Але головне не зациклити себе в цьому стані. Відкрито перенісши біль першого шокового стану, потрібно взяти себе в руки. Жінці потрібно постаратися заспокоїти себе, прибрати емоційне збудження, яке неодмінно буде заважати розумно мислити і діяти. І тепер настане новий етап — поглянути факту зради в обличчя.

Драматизувати цю ситуацію безглуздо, звинувачувати себе або чоловіка, теж не принесе ніяких плодів. І головне, не переконувати себе в тому, що кожен чоловік неодмінно буде таким же зрадником. Цей світ багатоликий, в ньому багато фарб і те, що сталося, це невелика трагедія, яка може статися в житті людини. Ніхто не помер і не захворів. Варто розуміти, що сьогодні зрада здається серйозною і страшною подією, але вже через місяць сприйняття цієї ситуації почне віддалятися, а через пару років, ви з цієї ситуації зможете посміятися. Головне не тримати себе в стані депресії. А найкращими ліками стануть приємні заняття, клопоти, зміна іміджу і улюблена робота.